Stolní trouba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkap
115 příspěvků 24.04.07 09:28
Stolní trouba

Milí Labužníci, máte někdo zkušenosti s elektrickou troubou - kombinovanou s vařičem? Hledám alternativní zdroj na vaření a pečení na chalupě. Doposud používáme klasický plynový sporák na propan-butanové bomby, ale mimo nepohodlného dovážení bomby mám neustále v podvědomí strach z možného úniku plynu a s tím spojeného rizika. Na internetovém obchodě jsem objevila stolní troubu zn. Singer - ovšem jenom na obrázku, nevím, jak by byla praktická pro chalupářské vaření. Děkuji za náměty, zkušenosti, poznatky s řešením chalupářského typu vaření.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník handula02
634 příspěvků 24.04.07 09:35
Jituš

S touto troubou zkušenosti nemám. Ale má švagrová si nechali na chalupě opravit kachlová kamna i s píckou, a to je nádhera. Úžasně se na tom vaří, vejde se tam spoustu hrnců ( je to vaření našich babiček ) a pečené maso v té peci nebo takový chleba, no prostě lahoda. A ještě se tím vytopí celá jedna velká místnost. Ale finančně se to nedá srovnat s tou stolní troubou. Promiň, že to moc nebylo k Tvému dotazu.
Hezky, podmračený den…

jitkap
115 příspěvků 24.04.07 09:54
...

Hani, to bude v u nás snad za rok, právě proto potřebuji zlikvidovat ten plyn, v jedné místnosti by otevřený oheň s bombou nesměl být a taky řeším situace, kdy klasické topení nepoužiji - třeba v horkém létě, nebo rychlé vaření.

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.07 22:26
Já...

… mám tuhle http://www.whirlpool.cz/index.php?… " TARGET = _new a jsem s ní moc spokojená
 P.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz