Štíhlá díky půlkilovým jogurtům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roomanka
205 příspěvků 16.08.09 16:38
Štíhlá díky půlkilovým jogurtům

Zdravím všechny labužníky. Potkala jsem v sobotu známou paní, zeštíhlenou o třicet kilo. Protože člověk neví, zda je to schválně nebo se na shození kil podepsala nemoc, při loučení jsem jen prohodila: „Jste štíhlá, sluší vám to.“
A už bylo o čem hovořit. Povídala, že asi před půlrokem byla ve Snídani s Novou nějaká redaktorka, která se díky konzumaci tří půlkilogramových jogurtů denně projedla ke štíhlosti. Tomu jsem věřila, ale potom se ta paní rozpovídala a řekla, že k těm jogurtům jedla a třeba si i večer dala víno. Zlouskla chleba se škvarky a stejně hubla. Ony prý ty jogurty vstřebají v žaludku tuk a díky tomu se hubne. Neviděl někdo z Labužníků onen televizní pořad? Na internetu se mi nedaří záznam najít. Může mi někdo z vědeckého nebo lékařského hlediska potvrdit nebo vyvrátit tuto metodu? Myšlenka, že do sebe soukám tolik jogurtů (paní prý kupuje i sladké a někdy i smetanové) mi tedy dobře nedělá, ale deset kilo shozených by mi udělalo radost. Díky. R.

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.09 21:48
Roomanko,

při představě 1,5 kg jogurtu denně se mi kroutí i palce na nohou.
Paní neříkala jak „husté“ měla běhání? Kombinace škvarky+jogurt by mne zazdil na oné místnůstce zcela spolehlivě. Krom toho, že by následovalo překyselení žaludku a rozhození rovnováhy zažívacího traktu. Jogurt nemůže tuk vstřebat, jen ho rychleji může posunout na konec traktu bez toho, aby se plně vstřebal ve střevě.
Schválně se zeptám své odbornice, jen co sleze z Jeseníků

Roomanka
205 příspěvků 16.08.09 22:05
Ivo,

Ano, ta představa mě také děsí. Ta známá do sebe futruje normální tučný jogurt s cukrem, někdy s čerstvým ovocem, zmizela jí zácpa. Tvrdí, že to ta redaktorka v Snídani jen tak mimochodem prozradila s tím, že si je vědoma poměrně negativních reakcí. Ale funguje to, jak jsem se na vlastní oči přesvědčila. No, jogurt nemusím ani v malém množství, natož ve sladké verzi. Musela bych do něj strouhnout okurku a česnek, ale ani tohoto pokrmu nemůžu pozřít jeden a půl kila denně. Ivo, to by se z toho jeden p.....!

mrtvola
1394 příspěvků 20.08.09 21:31
Roomanko,

tohle bude 100% pitomost. Na hubnutí platí jednoduchá matematika příjem - výdej. Když k tomu přidáš 1,5kg jogurtu denně, tak si buď zvýšíš kalorický příjem nebo to tvé zažívání nevydýchá a zkolabuje.

esmeralda
4813 příspěvků 21.08.09 01:25
Můj názor....

Taky nefunguje, ale lidé tomu věří.

anickav
2904 příspěvků 21.08.09 18:30
Roomanka,

mám dotaz, pani ten jogurt jedla okamžite po tom „prehrešku“ s jedlom? Zaujíma ma to, lebo si to skúšam predstaviť…práve som si dala kus údeného bôčika, lebo celý deň som jedla zdravo a moje telo si to jednoducho vyžiadalo…(ale momentálne nemá najmenšiu chuť na jogurt, nieže pol kila…)
Pozdravujem a ďakujem!

Roomanka
205 příspěvků 21.08.09 20:57
Aničko,

ona ta známá mluvila tak nějak zmateně. Proto jsem se zajímala o to, zda někdo tu Snídani s Novou náhodou neviděl. Ona jedla ty kbelíky jogurtu třikrát denně, a to i smetanové s cukrem, a mezitím si něco dala. Ale asi toho moc nebylo. Každopádně má třicet kilo dole a vypadá dobře. No - až na tu kůži, která jí visí na pažích. Ale s tím asi ve svých pětapadesáti letech nic neudělá…

anickav
2904 příspěvků 21.08.09 21:40
Roomanka,

tak pred chvíľkou som si dala malý jogurt v rámci tohto projektu. Vidím to ďalej blede…

anickav
2904 příspěvků 21.08.09 21:41
Teda,

ako som to odoslala, napadla ma myšlienka, či z tých jogurtov nie sú permanentné „prehánky“ a či vlastne pani nechudla vďaka tomu, že v nej nič neostalo…alebo skoro nič.

Roomanka
205 příspěvků 22.08.09 08:53
Aničko, to je trefa!

Ta paní připustila, že se jí výrazně, ale VÝRAZNĚ upravila stolice.
Dej vědět, zda jogurty fungují. Snesla bych tři malé denně, ale na ty kbelíky fakt nemám.

anickav
2904 příspěvků 22.08.09 10:59
Asi nie, Roomanka,

žiadne úspechy nebudú…nenacpem do seba iba ak jeden jogurt denne - malý a biely. Takže žiadne sr…y nebudú…Chodím medzi ľudí…

mrtvola
1394 příspěvků 23.08.09 16:54
Promiňte,

jen chci odsunout do pozadí jednu hnusnou komerční reklamu.

gmp
1603 příspěvků 24.08.09 13:19
Promiňte, jen chci odsunout do pozadí jednu hnusnou komerční rekl

Děvčata já zaměnil půlkilový jogurt za stejný objem Budvaru a zatím to k žádné vychrtlosti nevede. Miloš

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.09 14:42
Milošku,

to proto, že Budvar je zásaditý a pro tebe zásadní. Musíš ho nahradit něčím kyselým nebo kyselinotvorným s vlákninou - třeba špenát.

Příspěvek upraven 15.10.10 v 18:58

anickav
2904 příspěvků 24.08.09 15:33
Iva,

kto vie, možno Miloš na zraz príde ako vychrtlina vychrtlá…iba nás tu balamutí…

Labužník jandule02
1089 příspěvků 27.08.09 10:16
Už jsem toto téma probrala s kdekým, včetně odborníků, ale fakta
  1. Neexistuje žádný kouzelný model nebo prostředek na hubnutí
  2. Mrtvola má svatou pravdu hubne se, když je výdej větší než příjem (názorná zkouška jde provést s děravým kbelíkem na vodu. Napouštějme vodu ve změřeném objemu. Jestli za časovou jednotku více nateče než vyteče, tak kbelík přeteče, jestliže to je obráceně, kbelík se vyprazdňuje)
  3. Není ani žádná výjímka na pivo, Milošku, to sice odteče rychleji, ale výživná hodnota zůstává.
  4. Všechny přípravky za drahé peníze jsou založeny na bludu, neboť ve všech případech návod sestává z konzumace zázračných bobulí, prášku či podobných nesmyslů, kterou je třeba „podpořit“ přísnou dietou a pohybem. Z praxe na vlastním i Brůčovém těle vím, že pokud držíte rozumnou dietu, tak hubnete úplně stejně jako když k tomu sníte jakýkoli podpůrný prostředek (možná má placebo efekt). Stejnou skutečností je, že nikdo nevydrží dietu donekonečna a labužník už vůbec ne, takže se zase brzy váha upraví na velebnou naducanost. U Brůči snad dokonce na garganuovské rozměry. Takže važte si toho, koho příroda vybavila rychlým metabolismem.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.09 22:00
Jandule,

toho, koho příroda vybavila rychlým metabolismem, si vážit v žádném případě nemohu. Já mu totiž ukrutně závidím a považuji to za nespravedlnost.
Kdybych pila jen vodu, tak bych možná časem nějaké dečko shodila. Jinak moje tělíčko si dokonale zpracuje vše, co mu nabídnu…

gmp
1603 příspěvků 28.08.09 11:05
jandule

ono je to asi nějak uprostřed, měl jsem vedoucího prodejny, který byl proti mě jak prst a s odpuštěním nejedl ale žral. Já guláš bez knedliku on s osmi (vždycky ten talíř s osmi postavili předemně) Von to zdlábnul a nic, já si čuchnul a už sem měl půl kila navrch. Já sem tlustej vod malička, nemůžu říct, že bych se stravoval jinak než moji vrstevníci ve školce, ve škole, potom v Luhačovicích. Ale prostě takovej sem já matičko a jináč nebude. Miloš

Labužník jandule02
1089 příspěvků 01.09.09 10:30
No když jsem poznala Brůču,

tak vážil při 185 cm 79 kg, bývalý plavec, široká ramena, útlé boky. Dneska? Zůstalo jen 185 cm výšky, pomalu je to rozměr i do šířky. Nabíralo se dobře u plných hrnců a půllitrů pěnivého moku, ale dolů to nejde. A já jsem i po třetím dítěti měla stabilních 65 kg na 170 cm výšky. Ale pak léta přibývala a já tak nenápadně nabírala. Teď mám o 20 kg víc a prostě se jich nemohu zbavit.

Tromen
2 příspěvky 01.09.09 16:29
...

Já sem nakoupil řecký jogurt v Intersparu (myslím, že ho dováží dmherems.cz) a dopřávám si taky kůru. Trocha pohybu a kila jsou dolů

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.09 23:11
Jandule,

mě taky z toho lepého vyplavaného těla zbyla jen lehce přihrbená záda… Jo a ještě mi zbyla chuť k jídlu. Při dvoufázovém tréninku jsem byla tak trochu šrotovník. Jen tělo jaksi nepoznalo, že by už nemělo chtít příjem, když není výdej.
O této dietě se moje odbornice na výživu a potraviny vyjádřila velmi nelichotivě. Prostě zas jedna jednostranná dieta. Zde je to horší, že zvýšený počet živých mikroorganismů z jogurtu (Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus či jiné než jogurtové kultury, např. bifidobakterie) může organismus poškodit.

Suziana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.10 14:13

Já jsem teda taky zhubla už 30kg a díky jogurtům to rozhodně nebylo. Šlo to poměrně rychle a bez návratu váhy. Snížila jsem příjem živočišných bílkovin na minimum a zvýšila příjem vlákniny. Omezuju potraviny s rychlým vštřebáním cukrů (vysoký glykemický index) a jím 3 velká + 2 malá jídla denně. Z vytahanou kůží problém nemám, protože se pravidelně mažu svým oblíbeným krémem. K tomu 3 x týdně dělám posilovací cviky a 2 x týdně intervalový trénink, který zrychlý metabolismus. Zabere mi to max. 30 min denně a o víkendu relaxuju. Takže třeba takhle to funguje a za dietu to určitě nepovažuju, spíš za lepší životní styl. Protože jím všechno, co mi chutná. 8-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz