Stevia, kde kupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jolana
5064 příspěvků 14.06.12 12:53
Stevia, kde kupit

Steviu kupite v Nemecku..link na produkt zo stevie..

http://www.nevella.com/stevia/gr/temp/

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 14.06.12 14:54

Jolanko, od dob, kdy se tu o stévii začalo diskutovat, se situace na našem trhu zásadně změnila. Koupit se dá už poměrně jednoduše, stačí trochu hledat, jen na ukázku posílám jeden odkaz: http://www.steviashop.cz/
Ale chápu, myslela jste to dobře a asi je to v tom Německu i lacinější.

Sharda
3 příspěvky 20.06.12 13:57
Stevia

Když zabloudíte ke Stárklovi tak ji mají asi 75kč za rostlinku možná i levnější u nás v Kolíně ji prodávají za 99kč a kupují ji u starkla

Bobozh
23 příspěvků 20.06.12 16:52
Stévie

Zdravím Shardo i ostatní Labužníci, stévii jsem koupil na tržníci(Jihlava)za 55Kč
asi 15cm vysokou krásně se mi rozrůstá, je dobré vrcholky zaštipovat, krásně se pak rozvětvuje. Tři uštípnuté vrcholky jsem zasadil normálně do květináče krásně se mi chytly a už mám dálší svoje rostliny asi 10cm vysoké. :potlesk: :mavam:

Sharda
3 příspěvky 21.06.12 07:56
stevie

to jsem rád že jsou na světě i rozumní prodejci posílám odkaz na stárkla http://www.starkl.com/…-Baby%C2%B4/?…
Zde máte i jednoduchý popis :!

Bobozh
23 příspěvků 21.06.12 18:05
stévie

Zdravím Shardo odkaz funguje, ale zboží vyprodané, při zaslání poštou se ale zásilka prodražuje(129 poštovné)je lepší se poohlédnout na trzích. :mavam: :dance:

Sharda
3 příspěvky 21.06.12 18:18

Kdybych měl prostor tak bych jí pěstoval na
prodej ale v paneláku nemám kde

Bobozh
23 příspěvků 22.06.12 17:16
stévie

Zdravím, já taky bydlím v paneláku jednu rostlinku mám na parapetu je už tak 50cm
vysoká tak jsem ji zaštípl a tři větvičky dal do kelímku až vyrostou tak je zave
zu t panimámě ta žije v domku. :think: :mavam:

Kaja7979
6 příspěvků 20.08.14 16:05

Vloni jsem stévii pěstoval, ale vůbec nebyla sladká. Můžete mi prosím poradit jak se má správně použít? Normálně jsem otrhal lístky a nasekané na drobno jsem je dal do čaje, ale nic se nestalo a čaj byl normálně hořky :-(.

stevis
1 příspěvek 22.10.14 13:06

Ahoj Kajo7979,stévíi se věnuji velmi intenzivně již několik let a problém který popisuješ o sladké a nesladké stévii moc dobře znám. Velkým problémem je voda obsažená v čerstvě utržených listech. Ale co nejvíce brání v extrakci je nenarušený povrch listů. Čerstvé listy se spíše hodí jako spestření do salátů nebo pro děti, které listy uždibují a žvýkají. Jedině usušené listy se ti vyplatí používat. Jinak spíše doporučuji čisté extrakty. Zdůrazňuji slovo čisté. Většina běžně prodávaných sladidel s názvem stévie nebo tak něco je z velké části složena z ovocných cukrů. Stačí se podívat na stránky stevis.cz
Za podívání se nic nedáš.

Richardec
22 příspěvků 02.03.15 12:56

Nedá se koupit i v lepších zdravých výživách?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz