stanice Praha 13, hodin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 26.03.08 23:25
stanice Praha 13, hodin

Na radiožurnálu zrušili ve 13 hodin motoristický magazín(dříve zákrutu) a na Praze (Český rozhlas 2 Praha) spustili ve stejný čas tj. 13,00 SEČ kulinářský magazín. Vybírají ze špičkových kuchařů a dávají jim trochu prostoru se předvést. Tak dobrý poslech. Praha je i internetové rádio http://www.rozhlas.cz/praha Miloš.
PS: jen ve dny všední, dny sváteční naštěstí nejsou změněny. Sobota, hra pro mládež, neděle pohádka.

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 08.04.08 13:00
Dík

Miloši, díky za tip. Už jsem si naladila.

Fabujan
150 příspěvků 11.04.08 13:12
Praha 2

Teší ma, že je tu nádherná „sešlost“ gurmánov, čo sa žalúdka týka, ale moja radosť je o to väččšia, keď zisťujem, že sú tu aj gurmáni, čo sa duše týka. Vo svojom veku, a že nie som žiadna „scanda“ (čítaj tak ako je napísané - u nás sa tak hovorí devám zhruba v pubertálnom a mierne popubertálnom veku), zbožňujem stanicu Praha 2 kvôli hrám pre mládež a rozprávkam. Ale aj kvôli ostatným víkendovým programom na tejto stanici, ako správne poznamenal Miloš - našťastie nepoznamenanými ráznymi zmenami. Trocha mi tam chýba Lucie Výborná, ale to je asi len vec zvyku.
Môj problém nastane až vtedy, keď mi zlyhá moje staré rádio, na ktorom chytám na stredných vlnách túto stanicu. Je bohužiaľ ťažké prehovoriť tie dnešné „hogofogo“ prístroje, aby ma pustili k tejto stanici, keďže VKV na túto stanicu u nás nereaguje.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz