sraz Beskydy 2009 - aktivity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gmp
1603 příspěvků 18.09.09 14:30
sraz Beskydy 2009 - aktivity

Plán aktivní činnosti a výletů:
Sobota: ráno - očistná koupel v Satinských vodopádech (zabezpečuje GMP)
dopoledne - procházka údolím řečiště Satiny - návštěva U Veličků - sestup od Veličků
(GMP)
odpoledne - jízdárna (GMP)
večír - bazén s mořskou vodou v hotelu Petr Bezruč (GMP), ostatní pod vodopád
CELODENNÍ - VÝSTUP NA LYSOU HORU POD 100 kg živé váhy - váženo při příjezdu - POVINNÉ (zabezpečuje a horským průvodcem až k vysílači a zpět je ustanoven MANEKU SAN).
Převažování přibyvších - Karminek (se vám bude těžko uplácet, si pište, Karmi bude nemilosrdnej) Miloš

Reakce:

gmp
1603 příspěvků 18.09.09 14:32
POMNĚTE

Na pevné boty, pláštěnky - kdo nejde do bazénu tak plavky nemusí - zvěř i ptactvo je přivyklé. Miloš

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.09 15:37
Maneku-san

je možná squělý horský vůdce, ale Mánek má nad sto kilo a nikam neleze. Ostatně ani nezná cestu, takže byste se mohli nedopatřením ocitnout místo na Lysé třeba na Sahaře…

svato
1417 příspěvků 18.09.09 19:01
váženie

len nech to niekto skúsi - se zlou se potáže - mám dvoch bojových psov a nebojím sa ich použiť :-#
vysvetlivky: tá posledná značka sú vycerené zuby
a pre istotu si opatrím špenátový šalát na zneškodnenie Miloša

Miska12
108 příspěvků 18.09.09 19:19
Moje doporučení.

Manek si vezme z auta náhradní autobatérii.Pověsí přes rameno a do rukou GPS.Bude jistota,že výprava neskončí na Sahaře.Miloš vezme na záda sud piva s pípou.Sklenice si ponese každý sam.Mates může nést soudek rumu.

pekarka
410 příspěvků 18.09.09 19:23
tak.. Miloši..

Já tam jedu za zábavou a kulinářskými zážitky. Tys zlanařil Cajhamlovou nebo co? Až budu chtít lozit po horách, tak Ti povím

Labužník housenka02
609 příspěvků 18.09.09 21:37
milá Dano,

já bych ten Milošův plán aktivit nebrala až tak vážně, po shlédnutí fotografií ze všech proběhnuvších setkání labužníků se stejně začne i skončí u jídla a konverzace kolem něj…

pekarka
410 příspěvků 19.09.09 10:31
housenko..

On Miloš ví, že já to myslím žertem, a už mě taky tak trochu zná. Ale hleděl by kdybych vyrazila s batohem jako první

Labužník housenka02
609 příspěvků 19.09.09 11:53
Dano,

dobrý nápad, hele mám ve skříni takové dva malinké batůžky, co kdybych je vzala s sebou?

Alice_G
505 příspěvků 19.09.09 13:33
Milí budoucí spolusportovci,

já se dobrovolně hlásím na tu jízdu na koni (milošku, snacha dojede?). AG

noskovice
1323 příspěvků 19.09.09 14:29
Ali,

Milošek má dvě dcery, takže snacha asi nedojede!

pekarka
410 příspěvků 19.09.09 14:38
Koně?

Ty jo, já bych chtěla vidět toho chudáka valacha co bude vozit nás labužníky a především mě. Dyť bych se tam ani nevyškrábala

Sylvie
2302 příspěvků 19.09.09 17:52
Haha

Na Lysou se vykvajzněte. Zajdeme jenom k Veličkům. Je to taky výstup, ten nám bude bohatě stačit, to budete koukat. A u Veličků je bezva hospoda se super zelňačkou a gulášem.

Miloš jenom vyšiluje…asi na Lysé něco nasbíráme, to jo…

Alice_G
505 příspěvků 19.09.09 19:14
na Lysé

žeby lysohlávky?
AG

Alice_G
505 příspěvků 19.09.09 19:37
Od koňů

by mohla být snacha mánkova?

karminek
757 příspěvků 19.09.09 20:52
tak vážení ještě nezvážení

Milá Svato ,miloš vážit nebude,ale ten špenát vezmi,vážit budu já a já špenát miluji.uááááá­áhhahahahhahah­haha.
Lysá hora zůstane lysá i bez naší návštěvy, ale neříkej nikdy,třeba tam dorazíme.
Danuš,chudák kůň na kterýho vlezu,kopyta se mu rozlezou,záda zhrběj aprodaj ho do Emirátů jako novej druh velblouda.

svato
1417 příspěvků 19.09.09 23:11
milý Karmínku,

nerob si ilúzie, Miloš bude vydesený zo špenátu, Mánka zamestná Andina slepým črevom a Ty zostaneš napospas mojim zverom (v prípade potreby pribalím aj kocúra). V kritickej situácii poštvem na Teba moju dcéru s prednáškou o zdravej výžive (a má ich na dlhé hodiny a ešte si ich aj zaúčtuje).
Koniec koncov, okrem váženia, nemám proti programu námietky. Na Lysú horu vyleziem, kam vyleziem, potom volaj odťahovaciu službu. Kone sú super, ak máte tie správne. Pamätám sa na ne, keď som bola malá, boli krásne, veľké, svetlogaštanové a mali blond hrivu a dlhú srsť nad kopytami. Pracovali pre pivovar.
P.S. Neplýtvaj enegiou, radšej si naostri krájací nožík, bude užitočný.

Labužník housenka02
609 příspěvků 20.09.09 11:26
no jo Milošku,

tady se probírá kdo a kam s kým a na čem, ale nějak se zapomíná na naše labužnická bříška - co s tím?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.09 01:09
Ale housenko!

Labužnická bříška přece budou plněna:

grilovanou krkovičkou
pečenou jelení kýtou
borščem
srnčím
točeným Radegastem

a dalšími lahůdkami, o kterých se dočteš v diskuzi ke srazu. Ostatní, o kterých se mlčí. budou překvapením. Tak se taky ukaž!

svato
1417 příspěvků 21.09.09 13:10
Mánku,

to nebude stehno, ale plece. Stehno jedno pošlo už dávnejšie a to druhé som chcela vcelku vyúdiť podľa Tvojho receptu. Kým som organizovala údenie, mäso som dala v robote do dovtedy úplne funkčného mraziaku. Že sa pokazil a miesto chladenia začal hriať práve počas víkendu, to neprekvapí nikoho, kto pozná mňa a moje príslovečné šťastie.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.09 07:03
Svato,

to je škody, to je ale škody…

gmp
1603 příspěvků 23.09.09 11:07
Na Lysou horu lezení

http://muj.labuznik.com/…_denicku.php?…

mustang2
13 příspěvků 25.09.09 07:58
...

Navigaci mám a na Lysé už som taky byl a váhoví limit se zvyšuje na 130KG aby se tam vlezl i Mánek pro ostatní platí starý limit

mustang2
13 příspěvků 25.09.09 08:12
...

http://www.frydek-mistek.cz/…ra/index.php ?
webkamera na lysou

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.09 08:54
Váhové limity

Váhové limity tady neurčují koně, ale cestovní kancelář Maxim Turbulens Lab Boys! Takže platí původní limit.

Kůň Mustang2 bude použit jako horský vůdce a nákladní soumar pouze pro potřeby výpravy na Lysou a zpět!

mustang2
13 příspěvků 25.09.09 18:55
...

jelikož jsi zaujatý a tudíž NEKOMPETENTNÍ jdeš i TY jakožto soumar a tažné zvíře

pekarka
410 příspěvků 28.09.09 07:19
no tak

Moc mě neštvěte, nebo tam v rámci akce buď fit tam vylezu sama

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.09 06:21
tedy, vy mne mučíte

když víte, že přijet nemohu
Moje kolena se již těší na lékaře, každý den mi připomínala, že převýšení 150 až 300 m na cca 3 km se blbě brzdí. Krom toho jsem si přivezla nachlazení z klimatizací, doufám, že jsem nepotkala Mexikána s chřipkou (prase nikde nebylo, za to spousta veverek).
Užijte si to a čile dokumentujte, ať se můžu kochat. Já budu zpracovávat 780 fotek . Pak je někam pověsím a dám odkaz.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.09 18:35
!!!!!!!!!

Uvolnilo se několik míst, je tedy ještě stále možnost se na sraz přihlásit! Nečekejte na nic, už jsou to jen dva dny!!!

svato
1417 příspěvků 29.09.09 19:56
iva,

to je škoda, koniec-koncov na Lysú horu si liezť nemusela, ak by naozaj rástli nejaké huby, stačilo by sa potmoliť okolo chaty, pod vedením hubovidného Miloškovho psa. Ak by nerástli, Muso spomínala, že narobila dostatok bazového likéru.

anickav
2904 příspěvků 01.10.09 09:44
Ahoj,

pozerám, že bude veselo. Na kopec nepoleziem, nech hmotnosť zisťuje hocikto…Verím, že organizačný výbor sa nenechá zahanbiť a trénuje všetky aktivity.
Teším(e) sa na vás všetkých, ale dofrčíme až v sobotu doobeda, nakoľko manžel v piatok musí do Trebišova a to je od ruky, na východe Slovenska. Potom zostávame do nedele…pelíšek nám neobsaďte!
 A+J

Alis
2617 příspěvků 01.10.09 22:37
Aničko,

nezlob… Koukej sednout do auta k někomu, kdo má volno a přijeď v pátek, Janek může přijet za tebou… Taky se na tebe může někdy těšit, ne???

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.09 09:09
Sice mimo mísu, ale...

…krapet jsem se ještě odhodlal doplnit report v deníčku. Bylo mi prostě líto některých nenaznačených skutečností. Zajisté doplněk „potěší“ nejen Alici, ale i Nera!

Nero
297 příspěvků 12.10.09 11:03
To jste ale hodní,

že jste na mne mysleli. Ta kost vypadá moc lákavě, ale nevím, jestli by se mi podařilo uniknout pánovu dohledu. Mám od jisté doby na kosti zaracha. Zdravím Matese a jsem moc rád, že mě tak zdárně zastoupil, jeho povídání se mi moc líbilo. Zdravím všechny Labužníky. Nero.

noskovice
1323 příspěvků 12.10.09 11:55
Alice...

… never Mankovi, pred chvili mi rekl, ze pulka kone je moje. Jen jeste nevim, ktera!

anickav
2904 příspěvků 19.10.09 16:27
BB puding...

… nik nepodá hlásenie, neskúšali ste?

blanca.xy
647 příspěvků 19.10.09 21:02
aničko,

BB puding je vynikající, udělala jsem si porci jen pro sebe a snědla ho ještě teplý :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz