správným labužníkům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sivakova
489 příspěvků 23.04.08 15:20
správným labužníkům

Je mi smutno, a to převelice.Je mi smutno z toho, že z Labužníka zmizela správná člověčí pohoda a zůstaly jen zloba, stupidní urážky a škodolibost.Je mi smutno také proto, že se část labužníků stáhla do ústraní a v teplíčku svých ulit bude vyčkávat až se nejhorší přežene, až přestane bolet raněné ego.Ale nemohu se zbavit dojmu, že právě tohle není to pravé ořechové, ono nejde donekonečna být moudrým a ustupovat,protože jednoho dne nebude kam již ustoupit. Myslím, že byste měli ještě jednou zvážit svá rozhodnutí, moc vás prosím, a s plnou parádou se na Labužníka vrátit. Určitě byste mnoha lidem udělali radost, a to je hezký pocit,že?Přeji vám pěkný nadcházející víkend, mnozí z vás pojedou na setkání do Písku, prosím mějte se tam hezky a vymyslete něco určitě konstruktivního a pozitivního, aby se opět Labužník stal pro nás tím čím býval.Zdraví Libuše.

Reakce:
anickav
2904 příspěvků 24.04.08 20:37
Libuška, krásne si to sformulovala

a tiež ma štve to množstvo mŕtvych chrobákov /po slovensky chrobák, česky brouk/ a veľmi si želám aby sa to všetko urovnalo a boli tu všetci, kvôli ktorým sa sem oplatí nakuknúť! Škoda, že sa v sobotu nestretneme.
 A.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz