špatný recept na schwardzvaldský dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Tami02
1 příspěvek 22.05.10 19:04
špatný recept na schwardzvaldský dort

Dnes jsem s takovou radostí upekla podle receptu na webu Apetit schwarzvaldský dort , o kterém jsem byla přesvědčená , že bude tak dobrý , jako ten , který přinesla dcera na ochutnání o kamarádky . Byl jako kefírová buchta naplněná šlehačkou a višněmi . Pokud se Vám , jako mně zachce tenhle dort podle receptu Apetitu upéct , tak si to radši rozmyslete . Jestli ale máte opravdu dobrý a vyzkoušený recept na tenhle výborný dort , budu ráda , když mi ho pošlete . Díky za Váš čas a hezký zbytek soboty . Vaše Tami

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 23.05.10 00:38
Dort

Je tady jeden od Babi .
Já sama moc nepeču, takže jsem ho nezkoušela.
Jestli trochu rozumíš anglicky zadej si do Google - Black forest cake - a zobrazí se ti
243000 odkazů.

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.10 07:01
K receptu ...

se asi tak brzy nedostanu, protože ho peče mé známé manžel vyučený cukrář z dané oblasti … jen říkala maminka oné známé, když dort vyráběl a zdobil, že se nesmí ani dveře otevřít. Měli by přijet v době prázdnin a také záleží zda Joachim bude sdílný.

gaburiatko
739 příspěvků 23.05.10 09:43
tami

A kamaratka Tvojej dcery Ti recept nemoze dat ???? Inak co sa tyka Apetitu, tak ja mam ten casopis objednany kvoli inspiracii, tiez som vsak robila par receptov, ktore boli dost nepozivatelne. Snad sa tam v tom Apetite polepsia :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz