Soudné sestry Pratchett

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HelcaK
960 příspěvků 29.10.07 12:07
Soudné sestry Pratchett

Pro všechny fanoušky Terryho Pratchetta a Zeměplochy, kteří to ještě nevědí: V sobotu 10.11. dávají na ČT2 záznam divadelního představení Soudné sestry z divadla v Dlouhé. Stojí to za shlédnutí.

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 31.10.07 17:21
S mým manželem by sis rozumněla

Ahoj Helčo, díky za zprávu. Manžela to bude velmi zajímat, já Zeměplochu nemůžu jak číst tak vidět. Manžel ji čte a někdy předčítá, ale to je pro mně přímo utrpení. Možná, že jí přijdu někdy na chuť.
 Sylvie

HelcaK
960 příspěvků 31.10.07 17:43
Sylvie,

je fakt, že lidi to buď milujou a nebo nesnáší. Většina mých kamarádů ji miluje, ale vzala jsem do divadla i lidi, kteří o Zeměploše v životě neslyšeli a líbilo se jim to taky, dokonce i našemu tátovi, který o většině našich knih - není-li to detektivka či válečný a historický román - tvrdí, že jsou to ptákoviny aniž by je četl. Letos je mu 70 a z divadla odcházel nadšený. Ale je fakt, že ta jediná kamarádka, která Zeměplochu nerada, co tam šla kvůli manželovi (podobně nadšen jako ten tvůj), tak ta byla otrávená i tam.

Sylvie
2302 příspěvků 01.11.07 09:04
...

Ahoj Helčo, já někdy měním názory a je možné, že se mi to představení bude líbit. Já ti dám vědě, jo? :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz