somloiské noky nebo somloi galuska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lydia
1225 příspěvků 29.03.06 17:41
somloiské noky nebo somloi galuska

Určitě se tu najdou labužníci, hlavně ze Slovenska, kteří tuto kalorickou bombu znají Jeden recept mám, ale postup nevím. Pomůže mi někdo?
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 29.03.06 17:46
jen chce líp hledat ;o)

zde

lydia
1225 příspěvků 29.03.06 18:03
1:0 pro tebe

vladko, hledala jsem noky a asi špatně napsala. Děkuji.

penda
4752 příspěvků 29.03.06 18:55
lydie,

nic se neděje, já totiž zjistila, že nejlepší vyhledavač na vše, co je v Labužníku, je google.com ;o)))

babi
6360 příspěvků 30.03.06 09:45
drahá lydie...

na ¨Shomlauer nockern¨mám ještě jeden recept a to přímo z maďarské Gundel cukrárny, kde nočky/knedlíčky vznikly. Jsou to čokoládovo - krémové nočky, které nejsou snadné na přípravu a jsou opravdová, jak sama říkáš, kalorická bomba. Takže dej vědět, velice ráda je pro Tebe popíši. Mám i obrázek…

S pozdravem,
babi

lydia
1225 příspěvků 30.03.06 20:09
milá bábi,

napiš sem prosím tě ten recept na noky a pokud to jde, polopaticky postup Ty noky, které znám, se vykrajují, nejsou tam ořechy, krém je ze žloutků, mléka a mouky - krém s máslem nemáme moc rádi. A jsou zalité cukrovým sirupem.
 Děkuji

Manana
1515 příspěvků 30.03.06 20:52
babi,

jen abys to přiložila!!! Já jsem tě slušně prosil, ne žádal! o vložení receptu, a ignoruješ mě dosud!
Stále tě prosím o vložení tvého receptu na „Chile con Carnene“, který také znáš, do Labužníka, a děkuji předem.

heja
312 příspěvků 30.03.06 21:35
Manano,

Hele. neškádli Babi a raději mi, prosím, přelož „Ah, pues voy a comer un bocadillo de tortilla“. Mám to právě v 2. lekci španělštiny a neumím si to přeložit, či lépe řečeno představit: to se jako zve na chlebíček z tortily ? Jak bys to chápal Ty ?

penda
4752 příspěvků 30.03.06 22:42
hejo,

neumím sice španělsky, ale bocadillo de tortilla je přímo pokrm

heja
312 příspěvků 31.03.06 12:39
Vladko

Díky moc. Nějak jsem si to nedovedla představit a už jsem podezírala Langmastra, že tam má botu. A ono je to vlastně bageta s omeletou. Přiznám se, že mě vůbec nenapadlo, že by to mohl být přímo název jídla. Jo a dík, i za ten odkaz na recept.

babi
6360 příspěvků 03.04.06 17:16
...

lydia, tak jsem ten recept dnes přidala. Je to recept, jak už jsem psala, z maďarské restaurace Gundel, kde tento zákusek vznikl. Mám těch receptů několik, ale všechny jsou hodně podobné. Jeden je již delší dobu na Labu. Mám taktéž obrázky. Nic jiného pod tímto jménem neznám.

Zdraví Tě,
babi

lydia
1225 příspěvků 03.04.06 17:38
babi,

moc děkuji, určitě zkusím a dám vědět

babi
6360 příspěvků 04.04.06 09:06
lydia,

ach, ta kytice je tak krásná, vřelé díky!
Ale ještě k těm nočkům…nejlepší je, si rozdělit práci do několika dnů a pak se ta příprava nezdá být tak složitá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz