Sněhurka Lenka v Českém rozhlase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bali
1254 příspěvků 26.01.09 16:00
Sněhurka Lenka v Českém rozhlase

ZDE si můžete poslechnout Lenky olivové povídání ;-)

Reakce:
bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.09 17:58
Sněhurko,

v uvedenou dobu vysílání jsem se nemohla připojit, ani na Internetu, ani na rádiu. Na toto vysílání jsem narazila náhodou. Teď díky Bali jsem si pořad vyposlechla … děvčata super, gratuluji. Jana

Sněhurka
446 příspěvků 27.01.09 14:23
Milá Bedlo,

díky . Jsem ráda, že se ti to líbilo, protože to byl opravdu křest ohněm. Dostala jsem sice předem 4 otázky, které jsme měly probrat, ale nakonec na ně vůbec nedošlo. Zato jsem musela přidat i recept na olivový chlebíček, který všechny členy vysílacího štábu naprosto dostal .
Takže naživo a spatra, navíc ještě jeden recept, bylo to fakt něco

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.09 20:14
Sněhu,

to jsi mě tedy nepotěšila, neb já se jdu ztrapnit před národem ve čtvrtek tamtéž… Taky mám čtyři otázky…

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.09 21:11
Český rozhlas ...

Sněhu, však to byla procházka růžovým :,-(em (to se to povídá z domova, z teplého křesla). Podívej díky vám třem a Olivové kuchařce jsme příznivci olivového oleje, jo a i smažím, ovšem za přidání slunečnicového oleje. Olivový olej jsme začali používat po první návštěvě Řecka, ale bylo to takové pasivní používání. Teď jsme aktivní.

Manku držím palce, ale Tobě myslím netřeba. Ta hodina vysílání bývá pro mně nereálná … tak věřím, že bude odkaz. Mějte se a ať se daří dále.

Sněhurka
446 příspěvků 28.01.09 09:07
Mánku,

no tak aspoň víš, na co Ti ty otázky jsou . Každopádně lidi jsou tam moc fajn. Tak zlom vaz!

Sněhurka
446 příspěvků 28.01.09 09:13
Bedlo,

tak to je moc fajn, že Olivovka přivedla k olivovým olejům další nadšence . Kdybys chtěla vyzkoušet něco nového, vřele doporučuji istrijské oleje, které jsem objevila nedávno díky obchůdku Casa Istriana. Odkaz je na našich webovkách. Nakupuje se tam moc príma, protože dostaneš ochutnat několik druhů oleje a můžeš si na místě vybrat. To platí i pro dobrá vína. Majitelky obchodu jsou příjemné dámy, které osobně znají producenty olejů i vín a rády každému při výběru poradí. A mají i lanýžový olej i lanýže

Bali
1254 příspěvků 28.01.09 10:03
...

Ty istrijské jsou opravdu moc dobré. Už se těším, že si tim podarovaným ochutíme o víkendu čekanku ;-)

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.09 13:25
Zdravím děvčata...

mám pocit, že odkaz jsem si uložila. Seznam mám také a tak čekám na první výlet do Prahy, protože v téhle zimě se nechce cestovat. A co takhle Maraskino? Mají? Mám připraven recept.
Když už jsme u toho olivového oleje, dnes mě dostala sousedka. Zda může na olivovém oleji osmažit zeleninu (podotýkám, že všechnu) do boršče. Může … když jí to bude chutnat. Mějte se.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz