Smutná zpráva...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 23.12.10 21:10
Smutna zprava...

Moc prosim, aby jste se ke mne pridali s tichou motlitbou za dusi naseho pritele, dobreho cloveka a opravdoveho dzentlmena, MUDr Martina Etzla, ktery nas zacatkem prosince opustil.

Reakce:

di
2451 příspěvků 23.12.10 22:11

Tak jestli mi je někoho líto, je to zrovna pan doktor Etzl. Byl to výborný kuchař a noblesní diskutér, opravdový gentleman.

Alis
2617 příspěvků 23.12.10 22:14
Nemám slov

Je mi to hrozně líto. Zpráva mě hodně zasáhla. Neznala jsem Martina osobně, ale přesto mi byl blízký a každou myšlenkou milý. Přidávám se k Babi, k motlitbě a ke vzpomínce na dobrého člověka.

di
2451 příspěvků 23.12.10 22:17

Alis, já ho měla moc ráda, často jsme si psali - v tom původním příspěvku jsem zapomněla zmínit, že byl „otec samoživitel“ velice šikovných dcer. Ta nejmladší je ještě docela mladá, musí to pro ni být hrozné. Škoda každého dobrého člověka. Martine R.I.P.

Wolfg
583 příspěvků 23.12.10 22:37
Vzpomínka

Právě před rokem mi doktor Martin Etzler nabídl nezištnou pomoc. Proběhlo mezi námi několik dopisů. Znovu je přečtu a uložím tak, aby je nikdo nesmazal.

Díky, Martine

ewa
600 příspěvků 24.12.10 07:53
Alis,

vyjádřila jsi přesně to, co jsem chtěla napsat i já. Je mi moc smutno. Připojuju se k vaší modlitbě.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz