Slow-cooker, crock-pot, pomalý hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
buturenka
311 příspěvků 1.9.06 11:45
...

zdravím všechny okolo, tak jsem si dneska objedna pomalý hrnec „RIVAL“, tak se těším

ucitelas
330 příspěvků 2.9.06 07:28
Také

je ojednáno .upřimně napsáno nechal jsem se tady zlákat.Uvidíme.

ucitelas
330 příspěvků 9.9.06 19:32
a vidíme

Fakt dost hustá záležitost.Svíčková v PH laskomina.

wenzelov
14 příspěvků 11.9.06 11:42
...

Tak jsem si konečně po dlouhém váhání 3,5 l pomalý hrnec také objednala. Četla jsem na něj jen samou chválu a rozhodla se. Díky všem.

Kely
186 příspěvků 1.1.07 11:05
...

Ahoj lidičky, můžete mi poradit jak funguje časový spínač a pomalý hrnec? PH vlastním už od léta, manžel mi koupil k Vánocům spínací hodiny, abychom v noci nemuseli hrnec zapínat. Jenže sice sepne čas. spínač, ale hrnec stejně musí někdo zapnout. Nebo se pletu a je to jinak?

Tasma
415 příspěvků 1.1.07 13:51
Kely,

časový spínač nastav na hodinu, kdy chceš, aby začalo vaření a také dobu vaření. Samozřejmě musíš mít zapnutý hrnec. Energie ovšem do něho půjde až v hodinu, na kterou jsi nastavila časovač a poté zase vypne

Kely
186 příspěvků 2.1.07 02:16
...

Tasmo díky, jsem to popleta a manžel taky .

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.07 03:41
pomalý hrnec

Tasmo a Kely…oběma děkuji, je to věcička o které jsem přemýšlela, ale nedotáhla jsem ji dokonce. Pokud mohu přeptám se, kde koupit?

Kely
186 příspěvků 2.1.07 04:59
...

Bedlo já mám tyto http://www.flajzar.cz/detail.php?…, ale jestli je manžel kupoval přes internet nebo v obchodě se ještě pozeptám. Jinak přeji vše nej do nového roku .

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.07 05:49
pomalý hrnec

Kely děkuji, taktéž přeji v novém roce jen to nejlepší, jdu se podívat na ty stránky…hezký den

sovicka16
3 příspěvky 7.2.07 09:20
Kenwood

Zdravím také uvažuji o koupi pomalého hrnce na internetu jsem našla hrnec značky Kenwood 6,5 l bez časovače poslal jsem dotaz na firmu která má být zástupcem této firmy v ČR a toot je jejich odpověď:
Dobry den,
obraťte se, prosím, na obchody Proton (seznam najdete na www.proton.cz),
přístroj stoji 1490,–Kč.
s přáním pěkného dne

odkaz na stránky s hrncem http://www.kenwoodworld.com/…t_detail.php?…

karkulin
2 příspěvky 2.4.07 17:53
Forum o pomalem hrnci
Eleeen
1127 příspěvků 27.9.07 17:25
spotřeba

všude slyším o pomalém hrnci. Můžete mi říct, jakou má spotřebu např. vařím-li jídlo 8 hodin?

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.07 10:09
Spotřeba

Pomalý hrnec Rival 3,5l
I. stupeň LOW za 1 hod. spotřeboval 0,17kWh
II. stupeň High za 1 hod. spotřeboval 0,22kWh
cena elektriky cca 3,50kč/1kWh přes den 1kč /1kWh noční proud.

Eleeen
1127 příspěvků 2.10.07 11:57
...

díky moc.

Bali
1254 příspěvků 19.10.07 16:00
RIJET v PH?

Pod TÍMTO RECEPTEM je v komentářích dotaz, jestli by šel rijet uvařit v PH.
Jelikož tento hrnec nevlastním, tak si s odpovědí nevím rady.
Co myslíte vy?

Tasma
415 příspěvků 19.10.07 20:33
Bali,

myslím,že je PH pro tento recept úplně ideální. Jen to sádlo se bude muset udělat extra a pak dát do hrnce. Doufám, že se to tam paní všechno vejde. Záleží, jakou má velikost PH.
Taky jí doporuč návštěvu Labužníka, kde najde spoustu receptů, když si neví rady, co v tom hrnci má vařit. Někdy jsou ovšem ty recepty trochu exotický, což by se jí nemuselo líbit, ale nikdy neprohloupí, když v něm bude dělat všechna naše klasická dušená jídla.

Bali
1254 příspěvků 20.10.07 07:15
Tasmo

tak jsem ji odkazala sem. Ale mozna, ze se nechala na PH nalakat prave na diskuzi na Labu ;-)

hartlova
26 příspěvků 4.1.08 12:59
Pomalý hrnec - rozbalený, vyzkoušený

Tak jsem konečně po 14 dnech koukání na krabici mohla na Vánoce rozbalit PH. Vařit jsem začla, až přijela návštěva a ještě jsem na ní zkoušela různé experimenty :) Ale zdá se, že jsem se naladila na notu makrobiotické skoro-švagrové, která si poprvé u nás přidávala.
Překvapilo mě maso: vidlička sice do něj tak tradičně nezajela, ale maso bylo pevné, křehké a chutné - na rozdíl od klasicky vařeného, do kterého mi vidlička sice zajela, ale z masa byla tuhá žvýkačka.
Jinak teda ty velikosti hrnců - no nevím, ale asi si Američani fakt dávají obrovské porce, jak se tvrdí v Gilmore girls. Po odměřování a manželově hamování jsem koupila 3,5l a navařila v něm pro 5 osob včetně přílohy (rýže, brambor) - hrnec byl plný, ale v pohodě to zvládl, takže bez přílohy bych v tom určitě zvládla i 6 porcí. Na to, že normálně vařím zatím pro 2 a 1/4 osoby, tak nevím, co bych s tím 6,5l dělala.
No, pečené kuře mi teda chutná víc normálně pečené z trouby (i když ho taky peču přikryté, aby se nevysušilo a já ho nemusela pořád podlévat).
Ještě se naučit šetřit s tekutinami, jak všude píšou a můžu pak i experimentovat.

Pomaláč
2 příspěvky 7.8.12 10:24
Rijet v PH

Potvrzuji, že to jde - rijet v pomalém hrnci dělám.
http://www.pomaly-hrnec.eu/…llettes.html
je to dost velká pomoc, nemusím se skoro o nic starat… :hug:

Pomaláč
2 příspěvky 7.8.12 10:36
@iva píše:
II. stupeň High za 1 hod. spotřeboval 0,22kWh

Tohle je průměrná hodnota nebo první hodina? Jde o to, že odběr se liší na začátku vaření a na konci vaření. Dá se tato spotřeba orientačně násobit počtem hodin, nebo je to jen ta první hodina?
Alespoň když jsem dělal svůj pokus a měření, tak mi to tak vycházelo. Beru to tak, že hrnec se nahřeje a pak už spirála nemusí spínat tak často, protože tepelná akumulace keramické nádoby a vařeného pokrmu.

figsebu
2 příspěvky 18.2.13 10:02
fb

Ahoj, kdyby se někdo chtěl pokecat nebo nejlépe se pochlubit svým výtvorem…
http://www.facebook.com/…765346074464?…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz