Slíbené posezení labužníků u burčáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka7
208 příspěvků 09.07.07 08:14
Slíbené posezení labužníků u burčáku

Vážení a milí,
poněvadž se kvapem blíží konec léta, pátrala jsem s Brumíkem po dobrém vinaři a hlavně o připližné době dobrých burčáků. Prozatím to odhadují na začátek září. S Mankem jsme se domluvili, že bude registrovat zájemce.
Je nezbytné upozornit, že je nutné předem složit 500,–Kč/ osobu. Žádný z oslovených vinařů se nechce rozepisovat po osobách, prý tak pracují číšníci a on je vinař!!! Pokud si bude někdo chtít vzít burčák s sebou, domluví se s vinařem. V ceně je občerstvení- mísy a můžeme objednat pečené kolínko, které se neustále přihřívá na kamínkách. To je první informace. Přesnější informace budu průběžně doplňovat.
P.S. Toto je první vlaštovka. Pokud máte nějaké přání, napište. Zapracujeme to.

Reakce:
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.07 09:21
Registrace zájemců

Prosím ty, kteří mají zájem se zúčastnit, o PROZATÍM NEZÁVAZNÉ přihlášky zde v diskuzi.

Po upřesnění data konání jednotlivé zájemce oslovím vnitřní poštou s požadavkem na závazné potvrzení účasti s tím, kam mají odeslat vinařem požadovaný poplatek.

Setkání u burčáku ZDAR!!!

karminek
757 příspěvků 09.07.07 20:52
burčák

Kéž mi do toho nic nevleze.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 09.07.07 21:27
Těším se

na burčák a na vás na všechny! Manku, piš si mě, prosím!

Bali
1254 příspěvků 10.07.07 08:37
...

já to opět vidím bledě. Budeme tu mít fr. návštěvu. Ale jestli by chtěli jet na výlet na Moravu, dám vědět. Jenže se to rozhodne až přijedou.

Jarka7
208 příspěvků 10.07.07 19:45
Milí labužníci!

Právě jsem nakoukla a mám radost ze zájmu. Ať je nás alespoň 30! Bude snad psina.
Navrhujte, co by jste chtěli.
Hlavně dobrou náladu s sebou.
Zdravím
Jarka a Brumík

buturenka
311 příspěvků 18.07.07 12:53
...

chtěla bych opravdu moc se setkat s labužníky, kdy asi proběhne burčákový potlach, musím první týden v září do Běloruska. Díky

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.07 13:26
Buturenko,

asi koncem září, termín bude upřesněný podle toho, jak dozraje víno!

karminek
757 příspěvků 18.07.07 15:10
Mě si piš taky

budu bojovat o to abych mohl jet.Takovou psinu si přece nemohu nechat ujít.

pekarka
410 příspěvků 18.07.07 18:05
Posezení

Já taky já taky chcu jet. Kdyby mi manek neposlal zprávu, tak já si to snad ani nepřečtu. S Vámi milí labužníčci kamkoliv.

tea63
935 příspěvků 18.07.07 20:32
Jarko

já bych moc ráda přijela, i když to mám dost daleko. Okolí Pardubic:-)) Dej přesný termín, abychom se mohli přizpůsobit. Takhle nevím…začátek září…:-)))

Labužník rady02
39 příspěvků 18.07.07 21:31
...

Taky se hlásím (a možná 2 osoby). Doufám pevně, že se setkání uskuteční a že ani mně do toho nic nepřijde.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.07 07:21
Prozatímní mezisoučet

Karmínek
JanaQ
Mánek + 1
Jarka7
Brumík
Myška11
Miska12
Pekařka
Tea63
 Rady+1

Celkem tedy zatím předběžně hlášeno 12 osob.

cofola
71 příspěvků 19.07.07 12:33
Ja neviem,

ale ja som nejako nepostrehol, kde sa bude tento candrbál odohrávať, myslím zemepisne.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.07 15:25
Posezení u burčáku

Jižní Morava, Břeclavsko.

Jarka7
208 příspěvků 22.07.07 21:20
Burčáček + setkání

Milí labužníci,
ujišťuji vás všechny, že se akce burčák uskuteční. Máme vinaře se sklepem a pečenými koleny. Jen upřesnění termínu jsem z něj nevytloukla. Po vedrech, která panovala a dokonce dala zabrat mladým vinicím, které se jinak umí o zásobování vodou postarat svými hlubokými kořeny sami.
Opravdu se ještě nedá termín odhadnout. Vím, jak je to nepříjemné nemoci plánovat (pro vás i pro mě), ale fakt se nedá nic dělat. Září to bude určitě.
Moc se na všechny těším i s Brumíkem

penda
4752 příspěvků 22.07.07 21:25
Posezení ...

já neslibuji vůbec svoji přítomnost, jednak nevím, jak na tom budu zdravotně a jednak mám pocit, že bych zálohu neměla šanci vůbec spotřebovat - jedině, že by to za mne zvládnulo habáně. Alkohol (ani víno) nepiji v těhotenství vůbec a vepřová kolena nepapám… :o))… čili uvidíme, uvidíme, uvidíme..

svato
1418 příspěvků 31.07.07 14:29
...

Z Bratislavy je to kúsok a koncom septembra by som zatiaľ teoreticky mohla. (A dovtedy sa snáď aj zorientujem a budem písať príspevky tam, kde patria.)

carlos1
1 příspěvek 08.08.07 12:04
Burčák už vaří

Také se hlásím jako zájemce (2×). Dejte vědět kdy? A kde.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.07 14:57
Takže opět jedno meziskóre

Karmínek
JanaQ
Mánek + 1
Jarka7
Brumík
Myška11
Miska12
Pekařka
Tea63
Rady + 1
Buturenka
Svato
Carlos1

Prozatím předběžně přihlášeno 16 lidí. Podle dosavadních informací ještě není možno určit přesnější termín. Jedině že by se netrvalo na burčáku a prostě by se posedělo u vína ve sklípku. A ještě jedna informace: čím víc se nás zúčastní, tím víc budeme moci srazit cenu.

possum
464 příspěvků 08.08.07 15:57
Teda ja su ale blba! Ja to napsala jako novy prispevek [:-(]

Podle toho kdy a kde.
Kdy-koncem zari OK.
Kde- budu-li se tam moct lehce dostat. V CR jsem nepojizdna. :-(

tea63
935 příspěvků 08.08.07 17:58
Musím se bohužel omluvit,

byla plánována dovolená na jižní Moravě, tak jsem myslela, že to spojím, ale nakonec budu běhat po Vysokých Tatrách a to ještě ke všemu pořád nevím kdy. Tak mě Jarko, prosím, škrtni, nemůžu fakt nic slíbit. Díky, ahoj .Tea

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.07 07:02
Teo, opraveno, vyškrtnuto.

Je to škoda, ale co se dá dělat. Tak si hezky tu dovolenou v Tatrách užij, a neztrať se nám tam!

tea63
935 příspěvků 09.08.07 10:50
Manku

neboj, neztratím. Kolem pasu vážu červenou lavinovou šňůru, teď je to počasí takové bláznivé, tak co kdyby nějaká zářijová lavinka spadla! Aby mě našli!! A navíc to vidím od chaty k chatě, od grogu ke grogu a pokud možno v malé nadmořské výšce…Ahojky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz