Slepecká restaurace Blindekuh Zürich

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada
1643 příspěvků 28.03.06 20:48
Slepecká restaurace Blindekuh Zürich

Snad vás nepopudím, když vložím zprostředkovaný zážitek, ale je velmi zajímavý - pan Cuketka na cestách

Reakce:
Marjanka2
214 příspěvků 29.03.06 13:05
Slepecká restaurace

Úžasné a stálo by za vyzkoušení.Možná bychom všichni byli ohleduplnější k ostatním.

cuketka
14 příspěvků 29.03.06 22:43
...

díka za reklamu :) zážitek je to opravdu neopakovatelný a silný.. nutno zažít!

je pravda, že potom co člověk vyleze ven, je strašně moc rád že je všechno tak jak má a on vidí…

trikolka
383 příspěvků 06.04.06 06:59
o tom byla kdysi dlouha reportaz

myslim v reflexu. urcite to je velmi silnej zazitek. Skoda ze pan Cuketka nepopisuje nic jineho nez trable zpusobene nedostatkem zrakovych vjemu. Skoda ze se nezameril na pozitivni stranky takoveho usporadani, napriklad na to, kolik jinych (jindy potlacenych) zvukovych a chutovych vjemu mu tahle navsteva prinesla.

cuketka
14 příspěvků 06.04.06 09:44
trikolka

Jojo, urcite se to da rozebrat i jak rikas. Ale u mne to proste u prvni navstevy nebylo moznyyy ;)) U druhe bych se byl urcite vic soustredit na samotne jidlo, chod restaurace, chovani obsluhy atd. Jelikoz jsem ale mekota, tak mi nejvic prace dalo vubec prezit ve tme ;)

BTW nevtipnejsi (a i nejcastejsi) zvukovy vjem: mlaskyvy zvuk olizovaneho prstu!!! ;o) nejdriv jsem myslel, ze to delam jen ja, ale prstiky olizovali uplne vsichni (i kdyz jedli priborem a i kdyz meli ubrousek). byla to totiz jedina moznost jak zjistit prvni usporadani jidla na taliri, nekdy i jedina moznost jak se vyporadat s narocnym soustem ;)

ad srovnani chuti: strasne me nakonci zajimalo jak to jidlo vypadalo, jak bylo pripraveno atp. ale vizualni vjem pro srovnani proste cloveku neni dopran…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz