Sladidlo ze stevie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaruna7
61 příspěvků 19.10.06 18:57
Sladidlo ze stevie

Dávám tímto na vědomí všem, že se konečně na našem trhu objevilo 100 % čistém krystalické sladidlo ze stevie. Bez kalorií, asi 200 x sladivější než řepný cukr. Vynikající pro diabetiky a nemocné s obezitou. Pro děti i dospělé super prevence proti zubnímu kazu. Díky cukrovarnické lobby a stomatologům se k nám nesmělo dovážet. V Japonsku a USA zcela běžné sladidlo i do pečiva. Sladidlo je k mání jako roztok nebo čistý krystalický prášek- hurrá, konečně. Máte-li zájem, ozvěte se.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 19.10.06 19:46
Jaruno007...

…s ohledem na to, že zde neuvádíš ani adresu a ani webový kontakt, tak s tím chceš asi kupčit…čili v tom případě jsi tento příspěvek měla směrovat do „Soukromá inzerce“…

Jaruna7
61 příspěvků 19.10.06 20:31
Opravdová drzost!

S ničím nechci kupčit a nehodlám být středem napadání. Poněvadž není toto sladidlo povoleno, stačí poslat na můj mail dotaz, poskytnu adresu bezplatně!!! Za pár kaček si nebudu špinit ruce. Specielně s Tebou. Mohla jsem si vše nechat pro sebe.
Pokud někdo okamžitě uvažuje o kupčení, tak jen dokazuje sám o sobě jak myslí. „Potrefená husa nejvíc kejhá, že.“ Veřejně předávat adresu dovozce nehodlám, nechci je vystavit útokům lidí, stejného kalibru jako jsi Ty.

Ivo
1045 příspěvků 19.10.06 21:43
Jarunko...

…celý den stál za prdlajz, ale tys mi spravila náladu. Já Tě nechtěl urazit (tušil jsem, že ten výraz „kupčit“ neprojde), ale když Ty uvádíš, že se toto zboží objevilo na našem trhu…tož nevím co by mělo bránit tomu, aby se zde uvedl kontakt na dodavatele a nevytvářel se dojem pro takové hajzly, jako jsem já, k tomu aby si mysleli něco nepěkného - snad jen to, že ještě nebylo povoleno?…

Labužník housenka02
609 příspěvků 20.10.06 04:51
...

Děvče zlaté a byla by jsi tak hodná a prozradila alespoň ten meil, chtěla jsem ti napsat soukormou zprávu, ale jaksi to nejde…

1irena
593 příspěvků 20.10.06 10:29
...

http://www.hexeraven.org/?…

1irena
593 příspěvků 20.10.06 10:51
A když se zadá

http://www.sladkypolibek.com/…rodukty.html

není to tak zas moc obtížné to najít

1irena
593 příspěvků 20.10.06 10:58
...

ptejte so po „ústní vodě“ neb tak to bylo prý schváleno

Labužník handula02
634 příspěvků 20.10.06 11:24
...

Podezření Iva se dle mě potvrdilo. Jen by mě zajímalo, proč to teda není u nás povoleno prodávat, když je to tak výborný a zdraví prospěšný?

Labužník handula02
634 příspěvků 20.10.06 12:05
nenapadej lidi

Jaruno, nevím proč si mě psala soukromě a nenapsala jsi to sem do diskuze. Škoda, že neumím soukromou zprávu od tebe nakopírovat sem, ať taky ostatní vidí co jsi mi napsala. Já jsem tě nenapadla, ale dosud si mi nevysvětlila v čem je ten výrobek tak dobrý, že je u nás zakázaný?? A nohou si netrhnu, nevím jak se to dělá. Připomínáš mi politiky…

OpusOne
16 příspěvků 20.10.06 21:01
stevie

neni nikde kromne Japonska povolena jako sladidlo… duvodem jsou jiste pochybnosti a potencialni mutagenicite aglykonu steviolu.
Je nicmene otazkou, zda tyto pochybnosti nejsou spise lobbingem vyrobcu jiz schvalenych sladidel, hlavne aspartamu…
Kompletni vysvetleni by bylo na znacne „dlouhe lokte“… takze je neuvadim, pokud by mel nekdo zajem mohu dodat relevantni citace z odborne literatury, ktere jsou laikovi nicmene asi zcela na nic.
Osobne se donmivam, ze riziko je zcela hypoteticke… nicmene cenu pokladam za hrube premrstenou.

Prochi89
1 příspěvek 30.07.18 16:49

Já osobně přešel jako cukrovkář na čekankový sirup viz https://www.eshop.kaumy.cz/…nkove-sirupy tady a zatím jsme spokojen i moje žena…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz