Silikonové podložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 24.09.03 15:26
Silikonové podložky

a jiné silikonové formy se prodávají v Praze např. v prodejně Potten and Pannen na Václavském náměstí (dále ve Vodičkově ul., a jinde), webová adresa www.pottenpannen.cz. V poslední době jsou silikonové formy i v nabídkách zásilkových obchodních domů (např. Quelle).
Silikonová podložka (i jiná forma) se musí před naplněním položit na normální plech a s ním dát do trouby.
Zkušenosti s nimi mám ty nejlepší.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Apolena
94 příspěvků 25.09.03 08:41
Silikonové podložky a formy

Dnes jsme měli ve schránce katalog zásilkové služby HORIZONT. Právě v něm je silikonová podložka i spousta silikonových forem. Mají i stránku www.horizont-zs.cz. V sekci katalog je podsekce kuchyň, výrobce ASCO.
Nebo můžetže zkusit objednat přímo přes výrobce www.asco-czech.cz , stránky se ale připravují a nejsou tam uvedeny ceny.

Pampeliska191
1075 příspěvků 25.09.03 10:28
Apoleno

Dekuji za adresu na Horizont, jakoby jsi vedela, ze jsem ji prave shanela. Maji tam celkem pekne veci a taky spoustu tech silikonovych forem. Jenze ta cena se mi zda premrstena, ja koupila tu podlozku ve Francii a je o malinko vetsi a platila jsem za ni necelych 10 euro.(ale barva je cihlove cervena (obrazek je na Labuzniku ve clanku Silikon) Nemuzu tvrdit, mozna je to lepsi kvalita, ale ja jsem nekde zaslechla, ze ty modre, jakoby pruhledne silikony nejsou tak kvalitni a jsou pry dost mekke. Ty s tim vyztuzenim kolem jsou tmave modre a ty pry jsou kvalitnejsi.
Mate nekdo s nema zkusenost, ozvete se prosim vas. Rada bych tu podlozku koupila jako darek a tady ve Francii, ani u nas tu cihlove cervenou ted nemuzu vice sehnat. Doporucujete i ty svetle modre, mate ji nekdo, pouzivate ji- poradte prosim. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz