shanim kotatko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

airan
652 příspěvků 30.03.06 14:54
shanim kotatko

Mili labuznici, zemrel nam kocour, ktereho jsme meli 14let. Je ted doma bez nej smutno. Jestli nekdo z vas (nejradeji pobliz Prahy nebo Roudnice) se chce kotatka zbavit, prosim napiste. Nepotrebuji nic uslehtileho, hledam jen obycejnyho kocourka. Ujistuji vas, ze u nas se mit spatne nebude:-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Dasty
75 příspěvků 30.03.06 15:48
...

Je to moc smutné ,tak Ti přeji aby jste si brzy našli náhradu.Když jsou koťátka nejsou zájemci a naopak my jsme stejně u Brna tak je to nereálné malá rada v nějaké útulku poblíž Prahy a pak nebudeš vědět, který sametový čumáček vybrat malá prosebná očička třeba vezmeš i kocourky dva a spokojenost na třech stranách ,Tvůj , útulecký a spokojená srdíčka těchmalých uzlíků tak hodně štěstí moc se přimlouvám Dasty

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 30.03.06 17:23
mourek

Kdybych neměla třináctiletého psíka, který si už na kočku nezvykne, vybrala bych si http://kocky-online.cz/…/zvire.phtml?…

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.06 19:56
koťátko,

airan, znám velice příjemnou paní, která to do Roudnice nemá tak daleko a hlavně má kontakty…zítra dám vědět bedla

Alice_G
505 příspěvků 30.03.06 21:29
airanko,

útulek pro opuštěné pejsky a kočičky v Tróji - Praha 8 - je opět v zóně ohrožené záplavami - jsou totiž u vody, a teď už u dost vysoké vody. Nechceš se tam mrknout?
Přeju hodně štěstí, abyste se každopádně s vaším novým macíkem našli. Alice

airan
652 příspěvků 30.03.06 21:47
dekuji vsem

Zajit si do utulku - toho jsem se trochu vyhybala, myslim ze nebudu schopna si vybrat mezi tolik zviratek. Jak se znam, bude mi lito vsech. Kdyz nekdo bude mit kotatko, ktere se chce zbavit je to skoro jako kdyby byl nalezenec. Ted me Alice zarazila s tou vodou, pokusim se tam do te Troji zitra zavolat. Dekuji vam za ochotu a radi.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 03.04.06 19:18
airanko,

už máš nějakého kocourka? Napiš!

viktorka11
194 příspěvků 05.04.06 18:21
Ahoj Airan,

ja bych se chtela zeptat, jestli jsi se nakonec dostala do toho utulku do Troji. Taky si asi budu chtit poridit nejakeho kocoura,protoze ted jednoho, ktery mne proste dostal budu opoustet a nejak jsem si zvykla na to jeho vrneni :-) A tak, jestli jsi se do Troji dostala, tak bych mne zajimaly tve dojmy z utulku a jeho osazenstva

Alice_G
505 příspěvků 05.04.06 20:25
airanko, viktorko a jano,

v Tróji voda stojí na stejné úrovni - ba pomalu opadává, tak snad bude dobře.
A jak vypadají Vaše nová koťátka ?
 Alice

airan
652 příspěvků 06.04.06 14:01
Holky,

dekuji za zajem, kotatko jeste nema, ale zato mam slibeno ze vsech stran:-) Ted vyckavam. Ale mooooc mi chybi!

airan
652 příspěvků 13.04.06 14:31
tak uz je doma:-)

Maly kocourek Alf uz je u nas a vypada velmi spokojeny. Nakonec jsem prece jen skoncila v utulku a prestoze mel manzel strach, ze se vratime aspon se dvema-tremi kotatami, vybrala jsem jen si Alfa, krery ma tak krasne ocicka aveselou povahu, ze me hned chytl za srdicko. Je tak prijmne opet mit doma mazlicka. Mela jsem vas poslehnou hned, zbytecne jsem vyckavala. Dekuji.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 13.04.06 16:53
To je fajn,

že opuštěné zvířátko dostalo šanci. Přeji mnoho veselých příhod s kocourkem!

Alice_G
505 příspěvků 14.04.06 20:03
airanko,

Alf bude u vás určitě v kočičím ráji. Držím palce! Alice

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz