Set zahradního nábytku k venkovnímu grilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Honza56
1 příspěvek 3.2.21 09:38
Set zahradního nábytku k venkovnímu grilu

Rád bych si letos konečně pořídil nějaký hezký venkovní jídelní set nábytku, který by sloužil hlavně jako posezení u grilu, ale i jako taková improvizovaná zahradní jídelna, když bude venku hezky. Vůbec ale nevím, co vybrat- líbí se mi ratan, ale ta sestavy, které se mi líbí mají jen nízké stolky a jako jídelní sety nejsou moc vhodné. Ze dřev se mi líbí teak, ale mám trochu strach, aby se na něm rychle netvořily skvrny od mastnoty, nebo třeba červeného vína- je to přece jen nasákavý materiál. Co poradíte Vy?

Reakce:
Jarda.H
1 příspěvek 23.3.21 13:05

Jako jídelní sestavy většinou u známých vídám poslední dobou tvrdá dřeva jako je třeba teak, nebo akát. Třeba něco v takovém stylu https://x-nabytek.cz/…niho-nabytku Na tyto zahradní sestavy nábytku se dává teakový olej, nebo něco podobného- impregnuje to dřevo a tato povrchová úprava by měla taky hodně zmenšit nasákavost a tvorbu skvrn. Osobně se mi tento typ nábytku líbí a vypadá to, že vydrží opravdu dlouho- šel bych do něj.

loxih
1 příspěvek 1.5.21 16:33

Ahoj, ja jsem nakoupil super venkovni nabytek v XXXLutz , maji tam velice slusny vyber a ceny mi prisli taky v pohode

Janac03
2 příspěvky 24.6.21 09:06

V takovém případě bych šel asi do kovového setu, resp. hliníkové židle s umělou textilí a kovový stůl / stůl s kovovou deskou.

Raketa22
4 příspěvky 20.7.21 14:58

Dáte mi někdo dobrý tip na venkovní posezení? Předěláváme celý dům a nové posezení na nové zahradé bude úžasná věc.

viktorie12345
12 příspěvků 27.7.21 09:57

Se mrkni někde na netu.Je toho všude plno a ještě ti to dovezou i domů.

Raketa22
4 příspěvky 29.7.21 10:45

Neumím na tom netu takové věci hledat.

viktorie12345
12 příspěvků 30.7.21 11:11

Určitě se podívej na gardenspace. Mají tam velice dobrý výběr zahradního nábytku. Kvalita zaručena.

dejvik22
35 příspěvků 31.8.21 18:13

Naprosto souhlasím, Gardenspace je perfektní eshop s obrovským výběrem zahradního nábytku.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz