sestipramenna vanocka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

giussi
2 příspěvky 22.12.06 15:42
sestipramenna vanocka

Ja to podle toho videa delam uz druhy rok. Divala jsem se na nej poprve asi 20×, nez mi to doslo. Mam k tomu ted takovou pomucku: kdyz si nastavite tech 6 pramenu stejne jako na tom videu tak si pak muzete rikat: vrchi vrchem dolu, prostredni spodem nahoru.

Vysvetleni: Jsou tri prameny na kazde strane, jeden je nahore a dva jsou tak jako dole. Tak ten vrchni je vrchni a ten co je uplne na spodu je spodni a ten mezi nima je prostredni.

Moje mnemotechnicka pomucka „vrchni vrchem dolu a prostredni spodem nahoru“ znamena, ze vrchni pramen z jedne strany se prekrizi s prostredni pramenem z druhe strany a to tak, aby pri tom krizeni byl vrchni pramen nahore a prostredni dole. Pak uz jen pouzijete informaci, ze ten co byl vrchni ma skoncit dole (tedy nesmi se polozit omylem doprostred) a ten, co byl puvodne prostredni ma skoncit nahore.

Mne se to hrozne osvedcilo, vanocka vypada krasne, nemusim do ni pichat paratka a nidky se mi nerozjede.

Komu by tenhle popis dohromady s vyse zminenym videem nestacil, at mi napise na adresu: zakyneZAVINACy­ahoo.com (zavinac samozrejme zamente za @) a ja mu rada pomuzu, dovysvetlim, pripadne usmolim nejake obrazky.

Vsem hezke Vanoce, Giussi

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz