sestipramenna vanocka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

giussi
2 příspěvky 22.12.06 15:42
sestipramenna vanocka

Ja to podle toho videa delam uz druhy rok. Divala jsem se na nej poprve asi 20×, nez mi to doslo. Mam k tomu ted takovou pomucku: kdyz si nastavite tech 6 pramenu stejne jako na tom videu tak si pak muzete rikat: vrchi vrchem dolu, prostredni spodem nahoru.

Vysvetleni: Jsou tri prameny na kazde strane, jeden je nahore a dva jsou tak jako dole. Tak ten vrchni je vrchni a ten co je uplne na spodu je spodni a ten mezi nima je prostredni.

Moje mnemotechnicka pomucka „vrchni vrchem dolu a prostredni spodem nahoru“ znamena, ze vrchni pramen z jedne strany se prekrizi s prostredni pramenem z druhe strany a to tak, aby pri tom krizeni byl vrchni pramen nahore a prostredni dole. Pak uz jen pouzijete informaci, ze ten co byl vrchni ma skoncit dole (tedy nesmi se polozit omylem doprostred) a ten, co byl puvodne prostredni ma skoncit nahore.

Mne se to hrozne osvedcilo, vanocka vypada krasne, nemusim do ni pichat paratka a nidky se mi nerozjede.

Komu by tenhle popis dohromady s vyse zminenym videem nestacil, at mi napise na adresu: zakyneZAVINACy­ahoo.com (zavinac samozrejme zamente za @) a ja mu rada pomuzu, dovysvetlim, pripadne usmolim nejake obrazky.

Vsem hezke Vanoce, Giussi

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz