Semišová obuv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Denda02
213 příspěvků 04.11.04 08:11
Semišová obuv

Labužníčci, máte prosím někdo vyzkoušené nějaké osvědčené čistidlo na semiš??? Pořídila jsem si frajerské bílo-modré botičky… a teď už jsou šedivo-šedivé…

Reakce:
penda
4752 příspěvků 04.11.04 08:49
Dendo,

na špínu stačí obyčejná kancelářská guma, která přispěje i k tomu, že se zvedne uhlazený vlas a na mastnotu nějaký odstraňovač skvrn a též by se měl prodávat speciální hadřík na odstranění mastných skvrn ze semišové obuvi…a nezapomeň, že boty před čištěním musí být naprosto suché a guma naprosto čistá! :-)

Labužník Denda02
213 příspěvků 04.11.04 09:57
Pendo,

dekujuuuu. Tak dneska na vytvarce si misto malovani portretu budu gumovat boty

penda
4752 příspěvků 04.11.04 10:03
Dendo...

kdybys slyšela, jak se tu směju…mimochodem, jsi moc hezká holka, připomínáš mi spolužačku z gymplu, se kterou jsem byla kamarádka „až za hrob“, ona měla jen 152 cm a já 173 cm…říkali nám David a Goliáš…:-)))

Labužník Denda02
213 příspěvků 04.11.04 10:36
Dik

… ja mam 159, tak to je o kousek. Mimochodem, na taliri mam kureci s kari - coz souhlasi s tim stirim horoskopem.
Jo, taky bych rada videla pani ucitelku - malirku, jak by se tvarila s tou gumou. Ted jsem to zkousela v kanclu, ale mame jen takovou hodne mekkou a s tou to nende.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz