Sbírka receptů po babičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anna-Bella
4 příspěvky 26.02.10 21:55
Sbírka receptů po babičce

Mám spoustu fantastických receptů ještš po babičce na různých kartičkách a v sešitech. Je to všechno dost staré, ale perfektně to funguje. Teď se to snažím předatlovat do PC, protože by byla škoda to jednou vyhodit. Chtěla bych to dostat do nějaké knížky a vytisknout. Případně vydat tzv. vlastním nákladem. Máte někdo nějaké zkušenosti? Jak na to?

Reakce:
di
2451 příspěvků 26.02.10 22:19
No

pokud to chcete jen pro sebe a kamarády, zkuste třeba www.knihovnicka.cz

Anna-Bella
4 příspěvky 27.02.10 23:59
...

Moc diky za tip O takove sluzbe jsem nemela tuseni. Zkusim proverit a pak dam vedet jak jsem dopadla.

Anna-Bella
4 příspěvky 10.03.10 00:08
...

Hurá, našla jsem ideální řešení co s těmi recepty a jsem nadšena. Uploadovat na www.unibook.com. Je to zdarma a funguje to perfektně. Oni to vytisknou jako knihu už od jednoho kusu a umístí do e-shopu, kde si to i další můžou objednat. Dobře se s nimi komunikuje. Doporučuji všem kdo mají plnou krabici kartiček s rodinnými recepty jako já. Knihovnicka.cz je něco podobného, ale je to strašně komplikované a tisknou knihy až od deseti kusů. Zdravím.

damicka
17 příspěvků 10.03.10 11:25
www.blurb.com

na www.blurb.com to funguje podobne…nechala jsem tam tisknout pred vanoci pro pritele knihu, do tydne byla v poradku doma…

Anna-Bella
4 příspěvky 10.03.10 22:48
www.unibook.com

Ahoj a díky za další tip. Koukla jsem na to a je to fakt dost podobný. Ale stránky jen v angličtině a knížky v e-shopu nejsou seřazené podle jazyků. Žádné české jsem tam nenašla.
Unibook.com je v češtině a komunikují česky po e-mailu. Dá se jim dokonce i zavolat na české mobilní číslo. Mluvila jsem s milou paní, která mi to všechno vysvětlila. Proto mé nadšení. Zkusila jsem si tam pokusně nahrát co už mám napsané a zase smazat. Šlo to jak po másle. Doufám jen, že budu mít čas to v dohledné době dopsat.

RadkaH
3 příspěvky 14.03.10 23:25
unibook.com

jojo to znám. sepsala jsem takovou taškařici a naší rodince, dala tam spoustu fotek a nechala u nich vytisknout. knížky přišly do týdne a byly to nejlepší vánoční dárky. všichni byli nadšeni. recepty mě nenapadly, ale je to super tip na příští vánoce. díky.

Ajina1
11 příspěvků 04.05.11 12:11
dotaz

Ahoj. Ráda bych věděla jestli jsi tu knihu napsala.
Dívala jsem se na www.unibook.com
a nenašla jsem.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz