Samostatný chlívek pro Pendu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osceola
217 příspěvků 07.03.06 16:49
Samostatný chlívek pro Pendu

Ahoj Pepíčku, chtěla bych tě touto cestou požádat, jestli bys mohl vytvořit samostatný chlívek pro Pendu. Pod recepty ostatních Labužníků neustále vyvolává nesmyslné hádky, které by si ve svém chlívku mohla řešit, třeba i sama se sebou. Kolikrát to stejně tak vypadá, má klidně tři a více ponižujících příspěvků, které se netýkají receptu, než někoho vyprovokuje a ten se potom snaží ji, vesměs marně, z receptu vypoklonkovat např. do „Mimo mísu“.
Co vím, tak některým Labužníkům naschvál radí špatně, aby potom vypadali před ostatními jako totální nešikové.
Takto pomoc nevypadá, ale ve veřejném projevu je to naopak a proto je to velmi zavádějící.
A když ještě dokáže o sobě napsat, že nezastrašuje, neohrožuje, nepomlouvá a neponižuje, tak si myslím, že by se s tím chlívkem mělo něco dělat. Předpokládám, že by to ostatním velice pomohlo, abychom se už konečně dostali k tomu vaření, pečení a duchaplného rozebírání receptů. Já už jsem se polepšila, tak teď prosím za Pendu a její chlívek.
Náš vztah s Pendou získal po mém vyznání již jiný rozměr, záleží mi na ní a proto si myslím, že dělá našemu vztahu špatnou reklamu a nebojím se napsat i ostudu. Je mi velice blízká, snažím se ji zachránit a slušně ji nasměrovat tam, kde by ji nikdo neubližoval a naopak.
Tak prosím popřemýšlej, snad by se na Labužníka ještě jeden chlívek vešel. Děkuji předem. Osceola.

Reakce:

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 07.03.06 22:51
No, zveřejňování diagnózy udělá taky jen prasátko

co takhle chlívek pro P+O?

Labužník housenka02
609 příspěvků 07.03.06 23:19
Osceolo,

zatím vždycky, když jsem se obrátila na Vladku s prosbou o pomoc, tak mi vždy dobře poradila, nikdy jsem neměla pocit, že by její rada byla špatná…

Nebo, že by Penda byla ta špatná a Vladka ta hodná? Ráda bych, kdyby jsi mi tento problém osvětlila, prosím…

Osceola
217 příspěvků 08.03.06 00:02
.

Mám soukr. poštu, nacházíme se ve: Vzkazy tvůrcům serveru.

Alice
104 příspěvků 08.03.06 08:46
_evo_

A jaka diagnoza byla kde zverejnena ?

Labužník housenka02
609 příspěvků 08.03.06 12:33
pro Osceolu,

Ale já ti nebráním, aby jsi mi odpověděla soukromou poštou, naopak to uvítám, myslím si, že špíny jsme se tu už dočetli všichni dost…

bety
60 příspěvků 10.03.06 20:28
PROSÍÍÍÍÍM!!!!!

Přimlouvám se pro pořádný chlív pro Osceolu!!!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz