Salát z čerstvých žampiónů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 02.02.07 08:06

Nevím, jestli ona výzva v závěru Mánkova zápisu v jeho deníčku TARGET = _new byla adresovaná mi nebo Ivě, ale snad nic nepokazím, když tu pár slov šoupnu :-)

Žampióny lze za syrova konzumovat a jak někde někdo vtipně poznamenal, jsou chuťově zajímavější, než tepelně upravené. Salát bude určitě výborný, zejména pak v kombinaci s tak dobrými sýry. Onen problém s petrželkou řeším tím způsobem, že čas od času koupím pertželovou „kytici“, nasekám ji nadrobno, nasáčkuji a prsknu ji do mražáku. A pak už jen, jako bych našel…

Takže Mánku - jen tak dál a třeba by stálo za to, se s paní Šárkou domluvit a vložit recept i zde (ať to máme pod jednou střechou…hihi)

Reklama

Reklama

Reakce:

manek  02.02.07 08:26

Tobě Ivo, samozřejmě TOBĚ!!!

Nemám kam uložit do mrazáku, víš? Je plný - jedna lednička pro 10 lidí je taktak, spíš málo… Prostě nevýhoda ubytovny.

Jinak co se týká vložení receptu, ona paní Šárka je DolceVita, která - pokud se rozhodne tak učinit, dozajista vloží recept sama. Ostatně po přečtení tvého komentáře si myslím, že se ráda podělí!

ajta
590 příspěvků 02.02.07 11:21
ten recept už na Labu je...

kdysi jsem ho na Labužníka dávala… TADY

přeji hezký večer

Ivo
1045 příspěvků 02.02.07 12:37
Ajti - omlouvám se...

…ten Altzheimer mi to opět zatajil - a to jsem to zkoušel na Labu hledat na několik způsobů - nepovedlo se :-)). Už si jdu dát Geriavit…

babi
6360 příspěvků 02.02.07 16:40
Ivo,

ufff, to jsem si oddychla, že jsem nenapsala stejný recept jako ajtinka. To bych rychle mazala Čímž Ti chci naznačit, že recept na jiný žampionový salát máš mezi dnešními recepty…

Ivo
1045 příspěvků 02.02.07 19:52
Babi díky....

.....a já si dovolím dát na něj odkaz TARGET = _new (ať to máme pěkně pohromadě).....

ajta
590 příspěvků 03.02.07 11:57
Ivo....

Tvůj příspěvek mi připomněl jednu anekdotu:

Příjde babička do ordinace a povídá:„Pane doktore jak se jmenuje ten Němec, který mi doma schovává všechny ty věci??“
A pan doktor starostlivě odpovídá:" Alzheimer, babičko, Alzheimer!!"

Bali
1255 příspěvků 03.02.07 12:15
...
:-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz