Safírová svatba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alis
2617 příspěvků 08.12.08 00:03
Safírová svatba

Celý týden si den co den říkám: „Alis, nesmíš zapomenout před víkendem napsat velikou gratulaci Nerovi a hlavně jeho páníčkům…“, abych si na to nakonec vzpomněla jednu minutu po půlnoci po víkendu. Nemůžu vrátit čas, ale mohu alespoň dodatečně pogratulovat a popřát.
Milý Nero, milí svatebčané, milí oslavenci… obdivně před vámi smekám, gratuluji k vašemu šťastnému výběru před safírovými lety a přeji pohodu a moře lásky do let dalších.

Alis

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 08.12.08 08:51
Alis to povedala tak krásne,

že neviem, čo k tomu dodať, snáď len to, že úprimne gratulujeme a tíško závidíme.
 A+J

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.08 09:46
Já sice už popřál v poště,

ale ještě jednou velká gratulace k tak krásnému výročí!!!

PS: My se se ženkou dopracujeme příští rok teprve ke korálům, takže ještě máme stále co dohánět.

blanca.xy
647 příspěvků 08.12.08 09:50
Ráda se přidávám

s gratulací, sice nevím, kolik let to je, ale zní to moc hezky, takže ještě jednou: BLAHOPŘEJI

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.08 10:31
Blani,

tady si to lehce zjistíš: "Svatební výročí ":http://www.salonpopelka.estranky.cz/…yroci-svatby

svato
1416 příspěvků 08.12.08 10:43
...

Tak toto už naozaj stojí za gratuláciu.
Dana, Judita, Flynn, Cindy

ewa
600 příspěvků 08.12.08 11:14
Blahopřeju

v vašemu výročí ( nic lepšího než Alis nedokážu zformulovat) a děkuju za (jako obvykle) zábavné povídání Nerovo o přípravách oslavy. Už teď se těším na další vyprávění. Eva

Sylvie
2302 příspěvků 08.12.08 11:21
...

Nero, také se připojuji k blahopřání.
Sylvie

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 08.12.08 12:08
Nerovo páníčci,

to teda klobouk dolů! Ať v pohodě, ve zdraví, v lásce a toleranci došlapete do té zlaté!!! Samosebou, že i dál, ale tato je pro Vás první na řadě. Moji rodiče byli spolu 60 let a rozdělila je až smrt a to těsně za sebou loni (to je náš příklad,) někteří to prostě dokážou a když jeden ztratí druhého, nemůže už bez něj žít. Tak se snažte, ať je za 15 let doženete a prožijete ty příští léta jen plné štěstí a radosti! Jana

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.08 17:04
Nerovi, ale hlavně jeho páníčkům

gratulujeme k vzájemné lásce a toleranci. Bez těchto ingrediencí se nedá takový dlouhodobý vztah vytvořit. K tomu jistě patří i trochu štěstí při hledání toho pravého partnera. A jen malá douška, nikam nepospíchejte a nikoho nedohánějte. Život není o spěchu a předhánění, není to závodní dráha. Na to jsme na tomhle světě moc krátkou dobu.

hafca a zlata

Jituska02
111 příspěvků 08.12.08 23:47
Milý Nero,

vyřiď prosím páníčkům náš upřímný obdiv a přání spousty dalších společných let naplněných láskou, štěstím a zdravím!
Jitule s Míšou

Nero
297 příspěvků 09.12.08 18:40
Alis,

Všichni moc děkujeme za výborný nápad založit tuto stránku. To páníčci nečekali a to množství gratulantů jim doslova vyrazilo dech a vehnalo slzy do očí. Tak mě požádali, abych za ně jmenovitě poděkoval všem, kteří poslali ta krásná přáníčka. Tak jmenovitě děkuji Aničcev, Mánkovi, Blance, Svato, Ewě, Sylvii, Terrince, Hafče a Jitušce. Dále pak všem, kteří poslali svá přání v soukromých zprávách a rovněž Boně, která umístila své blahopřání do komentářů pod svů recept. Je nám mezi vámi dobře.

Nero a páníčci

PS.: Alis, pro tu minutu po půlnoci si nedělej vrásky. To výročí bylo totiž před týdnem a týden mi trvalo, než jsem ukecal pána, aby to napsal.

Zdraví Nero

Alis
2617 příspěvků 09.12.08 21:23
Nero,

tvá slova díků krásně hřejí, skoro jako by mě někdo drbal za ouškama :-)

Poslouchej, já to vaše výročí vypočítala podle tvé poznámky Soničce, že vás příští neděli čeká safírová… Pro mě příští byla tato, to jsem ale už úplně pitomá, jdu se zahrabat, ba ne … radši znovu gratuluju

gmp
1603 příspěvků 09.12.08 22:02
zdá se, že jsem poslední

Zdá se, že jsem poslední, ale budiž mi omluvou, že jsem čas travil v hlubokých lesích, kde nedolehl internetu hlas. Lišák mi doslova a do písmene dával dobrou noc (spal na verandě), tak že, pozdě leč přece, přeji „STÁLÉ ZDRAVÍ“.Neboť má li člověk zdraví má tisíc přání, když ho nemá, má jen jedno. Miloš

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz