Sadlo v moucniku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeraWalling
55 příspěvků 24.09.10 02:28
Sadlo v moucniku

Zdravim,
muze mi nekdo poradit cim nahradit sadlo do moucniku (makovce), v receptu je potreba 100g sadla a tady u nas sadlo bohuzel neni…
dekuji za rady

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 24.09.10 06:40

Řešila bych to máslem či jakýmkoli margarinem anebo si sádlo vyškvař v MW podle receptu od esmeraldy:
 http://www.labuznik.com/recipe.php?…

VeraWalling
55 příspěvků 24.09.10 11:20

dekuji za tip. Bohuzel v USA se neda sehnat ani bucek. Pamatuji si, jak maminka skvarila sadlo doma a pak ho tluste namazala na chleba a pokladla cibuli…to byla kaloricka puma! Tady u nas male reznicke prodejny uz neexistuji. Vsecko je uz naporcovane a naskladane do regalu a nasolene s ruznyma nezdravyma prisadama, aby to vydrzelo co nejdriv…je to skoda…
nicmene asi to sadlo nahradim tim margarinem.
zdravim
 Vera

bocianka
528 příspěvků 24.09.10 17:56
sádlo v moučníku

Zkusila bych 100% ztužený tuk.

HelcaK
960 příspěvků 25.09.10 10:03
Národní komunity

Sestřenice si taky stěžovala, co všechno v USA nejde sehnat, ale pak objevila různé krámky Ukrajinců, Číňanů, Rusů a podobně, možná i nějaká taková masna by se našla, nebo by aspoň měli to sádlo… Chce to hledat.

VeraWalling
55 příspěvků 25.09.10 17:05

to je pravda, zila jsem nejakou dobu v NY a tam bylo daleko vice moznosti. Provdala jsem se do Jizni Karoliny a tady nic neni. Uvarila jsem si svuj vlastni tvaroh, protoze se tu neda koupit. Vanilkovy cukr objednavam z Chicaga a koreni do perniku mi posila segra z Moravy. Nasla jsem online obchody, kde se toho da hodne sehnat, ale ne sadlo bohuzel. :roll:
mejte se a hodne stesti
 Vera

midla
266 příspěvků 30.09.10 14:34
Sádlo

Já bych tedy sádlo nahrazovala spíš dobrým máslem. V margarinech bývá dost vody (aspoň v těch našich českých).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz