Šablona na laskonky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
heja
312 příspěvků 29.10.07 17:46
Šablona na laskonky

U receptů na laskonky probíhaly diskuze o šablonách. Tak jsem se chtěla podělit o svůj nápad. Sehnala jsem sice v obchodě s domácími potřebami šablonu (30 Kč), leč je to taková klasická velikost laskonek. Protože však k cukroví potřebuji menší otvory a nemám doma kutila, který by mi šablonu vyřezal z lina (jak radí Tea63), hledala jsem něco v domácím vybavení a zjistila jsem, že téměř ideální velikost má vložka v přihrádce na vajíčka v lednici a nebo také v umělohmotné krabici na vajíčka. Jsou to kruhové otvory 4 cm v průměru (mohly by být ještě menší, ale i tyhle vypadají dobře). Vyzkoušela jsem to s receptem od Ji a laskonky jsou dokonalé. Pokud už to napadlo někoho jiného, omlouvám se, ale snad to přijde vhod. Sama jsem něco takového hledala řadu let.

Reakce:
tea63
935 příspěvků 29.10.07 18:10
Hejo

jsi naprosto dokonalá, v lednici nic takového nemám, nevím, co je krabice na vajíčka, ale hlavně, že jsi našla to, co se hodí na laskonky a ještě v požadované velikosti, to je super! Já teď např. hledám něco podobného spojkám u žaluzíí, praskají jedna za druhou…trubičky od tekutého mýdla, vypsaná náplň od gelové propisky… pořád nic Ahoj a hezký večer. T.

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 21:40
teo

třeba si vybereš tady

marmelada
1643 příspěvků 29.10.07 21:52
hejo

šablony na minilaskonky jsem našla tady (až úplně dole jsou formy na laskonky), ale vzhledem k ceně asi zůstaneš u formy na vajíčka .

tea63
935 příspěvků 29.10.07 22:41
Marmeládko

díky za tip, já jsem ani nějak zatím nezkoumala, kde se dají koupit takové „náhradní díly“, pořád jsem to nějak slepovala:-), tak teď to vím. A u těch šablon na laskonky, to teda koukám, je to sice na veliký plech asi do velkovýroby, ale ta cena fakt „slušná“ Já mám malou destičku za 26 Kč, ale zase jen klasický tvar

pekarka
410 příspěvků 22.11.07 15:45
Jejda.

A já si marně lámala hlavu jak zpracuju ty bílky co mám v lednici. No to je prostě úžasnej nápad a za málo korun - díky Hejo

marmelada
1643 příspěvků 06.04.09 20:04
Šablona na minilaskonky

Náhodou jsem natrefila na levnou šablonu na laskonky. Tak jestli ji ještě sháníte, tak tady je!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz