S:O.S. - Syrové hovězí maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Jiti02
170 příspěvků 19.10.07 10:59
S:O.S. - Syrové hovězí maso

včera jsem dostala kousek mladé jalovičky a hledám a hledám a nemůžu najít recept - syrové kousky hovězího se asi marinovaly, pojídali syrové - prostě pro masožravce a ani nejsou schopná si vzpomenout na autorku, jenom si myslím, že je to ta s velmi vtipnými recepty a výskytem hlášek typu „šoupneme tam panáka, druhého do sebe …“ Šílím, jak jsem pitomá ..... Pomozte prosím

Reakce:
bona
2416 příspěvků 19.10.07 11:31
Jiti,

nejspíš máš na mysli recept „Syrová kráva předkrmová“ od Anci…

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.07 12:10
Jasně!

To je on, mám ho v oblíbených už dlouuuho…
P.

Labužník Jiti02
170 příspěvků 19.10.07 13:00
Záchrana provedena

děkuji, je super. že jste to „stihli“ před mým odchodem z práce, tedy od interneru. Tohle přesně jsem hledala. Anci byla můj tajný tip, ale vzhledem k tomu že vyhledavač na hovězí od Anci nezareagoval tak, jak bych si představovala, tak jsem ji „zavrhla“ a nikdo jiný mě nenapadl.
Ještě se musím pochlubit, je to z krávy, která má geneticky dané prý tzv.druhotné osvalení a celá svíčková prý vážila 4,20kg.
Pokud projde recept cenzurou tak poreferuji.
Hezký víkend a ještě jednou díky J.

Labužník Jiti02
170 příspěvků 22.10.07 09:58
Bylo to vynikající

sice jsem se divila, že nikde není zmínka ani o stroužku česneku, ale bylo to jen ku prospěchu. Trvale zařazaji do našeho jídelníčku a myslím, že minimálně dočasně nahradí tatarák.
Ještě jednou děkuji a mazožravci vyzkoušejte

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz