Rýžový nudle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník lochneska02
102 příspěvků 21.02.06 14:33
Rýžový nudle

Jednou jsem takhle u číňana ochutnala rýžový nudle s něčím, co nazvali kuřecí maso - no a popadla mě myšlenka uklohnit si něco takového doma, že by to nemuselo být až tak složité......no, musím říct, že mě opustily všechny moje odvážné teorie o mých šikovných ručičkách, bo jsem nedokázala nudle udržet v nudlovém tvaru - prostě byla z toho taková nevzhledná blemtanica…
Máte někdo nějakou radu, jak na to??, Nerada bych to vzdala - dyť jednou se to povede,néé?
Pro pořádek - do vody na vaření jsem trochu cvrkla oleje, aby se to neslepilo, a myslím že jsem je ani nepřevařila - cca 5 minut.....fakt nevím co bylo blbě…
Předem díky za vaše cenné zkušenosti......

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 21.02.06 15:52
Doba vareni

Myslim, zes je varila moc dlouho, uz jsem je dlouho nedelala, ale mam pocit, ze minuta by mela stacit. Obcas je to na obalu napsano…

marmelada
1643 příspěvků 21.02.06 16:20
Nudle

Diskuse o nudlích tady byla mnohokrát. stačí do vyhledavače pod diskusi zadat heslo např. nudle a najdeš mnoho příspěvků

tady pro usnadnění je příklad

Labužník lochneska02
102 příspěvků 22.02.06 12:12
...

Tak jo, zkusím je vařit kratší dobu.....a nějak zkombinuju ty zkušenosti z diskuse - něco jsem pročetla, a mám pocit že jedna z mých chyb byla, že jsem neměla pořádně rozpálenou pánev, takže se to neosmahlo zprudka......a taky bych je možná po uvaření na cedníku měla trochu prokápnout olejem…
Prostě rodinka si eště nějakej ten můj hokus pokus bude muset ochutnat …šak Dobromila určitě taky neměla hnedka všecko povedený, no né??

spanny
159 příspěvků 22.02.06 18:21
Nudle

Ty nudle nevar. Bud je namoc teple vody - asi tak na 25 minut a nebo uvar vodu v hrnci, dej do te vody nudle a vypni sporak. Nech je namocene jen minutu.

Tasma
415 příspěvků 22.02.06 21:13
...

Já taky miluju čínský nudle i ty skleněné. Nikdy je už nevařím, protože jsem z nich měla blebtu. Jen je přeliju horkou vodou z konvice a nechám ležet. Potom je osmažím a jsou jako od šikmookýho.

babi
6360 příspěvků 22.02.06 23:30
...

Lochnesko, podívej se do receptů z Thajska, Číny, nebo si zadej do hledání skleněné nudle, nebo rýžové nudle a naskočí Ti tam plno receptů. Tam se dočteš jak které nudle připravit. Na příklad skleněné nudle se vůbec nevaří, ale jenom se namáčí v horké vodě. Někdy se také smaží doběla v hlubokém oleji, kde se nafouknou.
Doufám, že se Ti příště bude lépe dařit

Labužník lochneska02
102 příspěvků 23.02.06 15:30
...

Tak jo, zkusím je nevařit ale jen namočit…i když jsem si původně myslela, že je uvařit prostě MUSÍM, když to nejsou instantní nudle..
Moc děkuju za tip, dám vědět jak budu úspěšná

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz