Rychlá jídla se smetanou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suchca
3 příspěvky 10.02.11 16:40
rychlá jídla se smetanou

mate nejaky typ na rychle jidlo se smetanou?

Reklama

Reklama

Reakce:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.11 19:34
Ale jaka,

polevky, omacky, dezerty , tepla nebo studena, s knedlikem ci ryzi, s masem nebo bez? Jidel se smetanou je vic nez spousta ! Tak specifikuj nebo dej suroviny do hledani a vyberes si z velkeho mnozstvi receptu tady.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.11 09:13

kelímok kyslej smotany, 1-2 lyžice vanilkového (nie vanilínového!) cukru, hrsť piškót, zamiešať, nechať chvíľu postáť, zjesť ;o)

suchca
3 příspěvky 11.02.11 09:20

Mám doma kelímek sladké smetany a nevím co s tím.Je mi to líto vyhodit.Pak se ještě u mě najdou bramborya to je tak všechno,Myslele jsem si nějaký zapíkačky.Ale jak na to?díky

gabi
551 příspěvků 11.02.11 13:06

nas oblubeny rodinny recept

• zemiaky olupat, nakrajat na polcentimetrove platky, dat do vriacej neosolenej vody, ked voda znovu zovrie, povarit 3 minuty, scedit
  • obvarit karfiol alebo brokolicu alebo struciky (mozu sa pouzit mrazene, obvarenie odpada)
  • zapekaciu misku potriet maslom, posypat struhankou

ulozit na ruzicky rozobrany karfiol alebo brokolicu alebo fazulku(dobra je aj kombinacia)

• osolit, okorenit, pridat bylinky podla chuti(pazitka, petrzlenova vnat, trosku oregana…)
  • navrsit platky zemiakov, tiez osolit, posypat kminom
  • zaliat smotanou a upiect dozlatista

alebo take naozaj jednoduche

• spenis na masle pokrajany por alebo cibulu,okorenis (ja davam kurkumu, cierne korenie a asafoetidu,ale mozes dat koreniny podla svojej chuti) pridas kocky sunky a este dajaku zeleninku-moze to byt tekvica, karfiol, brokolica, baklazan, hrasok, cukina, kukurica…zalejes smotanou, osolis, vsetko trochu podusis, staci 10 minut…mozes si to vychutnat s cestovinou…alebo varenymi zemiakmi v supke a volskym okom, ale aj s ryzou

dufam, ze som Ta trosku nainspirovala :)
dobru chut :)

suchca
3 příspěvky 11.02.11 14:25

Jo,díky za radu.Líbí se mi to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz