Rybí prsty od TIKO z Polska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jaga13
399 příspěvků 19.08.09 13:07
Rybí prsty od TIKO z Polska

Mám na prázdninách holčičku,která miluje rybí prsty.Podlehla jsem její prosbě a jedny zakoupila-moje zkušenost s nimi je tristní.Je to blíže neidetifikovatelná mazlavá hmota obalená v další,tentokrát tuhé.Složení:asi 15 druhů ryb,ani nechci vědět,které části z nich.Prosím,máte někdo dobrou zkušenost s některou značkou?Holčička touží přijet na pololetní prázdniny,tak ať jsem připravená.Děkuji a zdravím všechny

Reakce:
jolana
5065 příspěvků 19.08.09 13:23
Rybie prsty

na nerozonanie a chutnejsie od kupenych aj podla tohto receptu..staci ak miesto struhanky pouzijes rozdrvene kukuricne lupienky..

a href=http://w­ww.labuznik.com/re­cipe.php?ID=2763­3>Rybie prsty/Kuracie nugetky

jolana
5065 příspěvků 19.08.09 13:26
hmm..
kltko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.09 14:44
...

až tak veľa skúseností nemám, aby som vedel doporučiť konkrétnu značku, ale lepšie sú spravidla tie, čo sú z celých rýb (nie mletých)

gaburiatko
740 příspěvků 20.08.09 20:15
Rybie prsty kapitana Igla

mam pocit, ze tieto rybie prsty boli z celych kusov ryb, ale podla tohto clanku uz asi nie su v predaji http://aktualne.centrum.cz/…clanek.phtml?…

gaburiatko
740 příspěvků 20.08.09 20:18
Tmava treska od Findusu

Tak dnes som skusila tmavu tresku od Findus, kedze mam naozaj vyyyyborne skusenosti s ich lososom, ktory je fakt genialny. Bohuzial tato treska mi az tak velmi nechutila, ale mozno je to tym, ze losos na:,–(il latku vysoko :) Treba skusit, ale chutou tejto tresky som nebola ohurena.

gaburiatko
740 příspěvků 20.08.09 20:20
hops, omyl

toto nepatrilo k tomuto prispevku

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz