Ruční šlehač Eta 046 Promise

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bradicka
163 příspěvků 17.04.04 16:29
Ruční šlehač Eta 046 Promise

Máte prosím někdo tenhle ruční šlehač doma? A jaké máte zkušenosti? Co všecko zvládne? Má příkon 250 W, je to dost? Chystám se, že si ho koupím, ale ráda bych, kdyby mi to ještě někdo „schválil“ . Moc děkuji za odpovědi.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 17.04.04 19:34
Bradičko,

protože tento typ neznám, vyhledala jsem si ho na webu a musím konstatovat, že je to modernější typ mého již asi 18 let starého ručního mixéru, který jsem si kdysi přivezla ještě z východního Německa. Časem jsem si k němu dokoupila i další součásti, jako byl otvírač konzerv a sekač cibule. Byla a jsem s ním nadmíru spokojena, protože dokáže dělat i práci za mě, zatímco já si třeba vkládám prádlo do pračky (díky stojanu, do kterého se vloží). Dělám s ním prakticky všechno…takže já ho doporučuji… :-))

Labužník Sarka
433 příspěvků 18.04.04 13:33
Eta

Ja mam taky Eta rucni slehac, ale jenom 12 let stary. Nenecham na nej dopustit. Vrele doporucuji.

Bradicka
163 příspěvků 18.04.04 16:20
Pendo A Sarko,

moc děkuju za odpovědi a za doporučení! Hned zítra ho teda utíkám koupit a hned s ním něco vyzkouším, třeba palačinky s javorovým sirupem! Dík!

Labužník Zuzik
286 příspěvků 19.04.04 06:20
nyní mám ruční šlehač BRAUN

ale předtím jsem měla ETU od své babičky a používala jsem ji snad 15 let a ten samý šlehač měla moje tchýně - napekli jsme s nimi na spoustu svateb, křtin a narozeninových oslav (a to znamenalo tak 25-50 druhů cukroví a desítky rolád a řezů na jednu akci). Jediná závada, co se nám vyskytla, byla ze spodu prodřená metla od šlehání po dně mísi - kovová metla byla ze spodu uchycena v takovém plastovém čudlíku a ten se prostě prošoupal a metla se rozjela. Koupila jsem novou a jelo se dál. Takže doporučuji. P.S. - ten BRAUN nesahá ETĚ po kotníky. To jsem se nechala ukecat od manžela, že to je přece lepší značka - ale nedejte v tomhle na mužské.

Eleeen
1127 příspěvků 19.04.04 08:34
Bradičko,

musím Ti poděkovat, protože co jsem se díky labužníkovi tzv. rozvařila, přemýšlím o koupi něčeho podobného. Já mám nyní ponorný mixér BRAUN s nástavcem na mixování, na kterém umelu maso, oříšky, umixuju zeleninu, prostě vše, co potřebuju. Mám ho už 14 let, funguje bezchybně, ale i tak se obávám, že mi brzo „odejde“. A tento Tvůj ruční šlehač vypadá úúúplně super. Asi do něj půjdu. Moc se mi líbí. Díky za tip!

jasnenka
3 příspěvky 25.04.04 17:50
ETA

Ano, starsi slehace ETA jsou parada. Mame taky jeden doma a musim rict ze si vede skvele na to jak casto ho pouzivame.
Rucni slehac Eta 046 Promise mam zrovna doma. Asi rok. Dostala sem ho k vanocum Nejvic pouzivam metle, supr. S mixerem uz je to horsi,musela sem ho dvakrat reklamovat kvuli spatnemu tesneni. Kdyby doslouzil, koupila bych si asi jen metle zvlast. Misa se stojanem nadela spoustu hluku, takze u toho stejne radsi stojim.
Jinak mixer Braun byl vitezem v casopise D-test pro spotrebitele. Jen uz nevim, co to bylo za typ.
Hodne zdaru!

Bradicka
163 příspěvků 25.04.04 23:33
Holky šlehajdy,

tak už ho teda mám a už taky šlehám! Jasněnko, tu variantu s mísou jsem si nekoupila, mám jen ten s dvojími metlami a s mixérem. Metličky jsem hned podrobila zkoušce, dělala jsem kanadské lívance z Dadalovy kuchařky. Byly moc dobrý, měli jsme je s javorovým sirupem! Mixér jsem ještě nezkusila, snad ho nebudu muset reklamovat Každopádně asi bude mít ETA nejlepší servis, když je to „ček-mejd“, ne? Už se moc těším na další pokus, dám vědět, co natropí mixér… Ahoj a dík všem!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz