Ruční mlýnek na maso Tescoma (uchycení - vakuová přísavka)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanaJ
1136 příspěvků 14.12.14 00:37
Ruční mlýnek na maso Tescoma (uchycení - vakuová přísavka)

Prosím o radu. Ráda bych si zakoupila ruční mlýnek na maso a docela mě oslovil od Tescomy s uchycením na vakuovou přísavku. :think: Co si o tom myslíte, popř. kdo máte doma, jak jste spokojeni.
https://www.youtube.com/watch?…
Díky za rady. :kytka:

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 14.12.14 23:08

Dano, nikdo neodpovídá, tak se pokusím.
Plastový mlýnek na maso se mi zdá nepraktický. Kdysi se mi podařilo přetrhnout i litinový (dovezený k nám do Oz až z ČSSR). Přeci jen je třeba občas zabrat.
Vakuová přísavka? Na piškoty to možná bude fungovat, ale na tuhé maso ne. Zabereš a vše poletí. (Též vyzkoušeno na vlastní kůži.) Ne, nekoupila bych ho.

Snad se na mne soudruzi z Teskomy nebudou zlobit.
Při nedávné návštěvě jsem si v tomto obchodě zakoupila několik věcí se kterými jsem spokojená. Většina jejich zboží je vysoké kvality.

Já “melu” maso v sekacím robotu. Chce to jen trochu tréningu a povede se jak na hrubo tak na jemno. A samozřejmě se v něm dají umlet i piškoty.

Doufám, že jsem ti nevyfoukla vítr z plachet. Jen se dělím o zkušenosti. :think:

birkana
1684 příspěvků 15.12.14 07:47

Souhlasím s @esmeralda v tom, že přísavka (samotná bez možnosti uchytit strojek ještě šroubem) i na hladkých a navlhčených plochách moc pevně nedrží. Takový mlýnek - strouhač leží v nejspodnějším šupleti :mrgreen: A tělo mlýnku plastové :think:, je opravdu pevné? :roll:

Wolfg
583 příspěvků 15.12.14 08:00
mlejnek na maso z plastu

Je samozřejmě kravina. Plast se používá jen, aby výrobce ušetřil na vstupních nákladech. Kdo někdy ručně mlel maso, nemůže takovému nesmyslu uvěřit. Přísavka je fajn na přenášení tabulového skla, proto spolehlivě drží jen na hladkých plochách, což rozhodně není obvyklá pracovní deska. Protože je podtlak udržován gumovou přísavkou, tak je každé zařízení nepevné a při práci se mrcasí. Bohužel v obchodech je plno věcí, nad jejichž užitnou hodnotou nikdo nepřemýšlí.

DanaJ
1136 příspěvků 16.12.14 01:00

Mě se právě líbilo, jak je do toho vidět. Mám malý děti a všelijaký takový ptákoviny je lákají k pomáhání. :oops: Takže vymejšlím jak je navnadit. :oops:

karel09
20 příspěvků 01.04.15 14:19

Já bych to nikdy nekoupil (zhruba z již popsaných důvodů/úvah), ale manželka to zařídila za mne :D ), takže ho máme doma. Nepoužíváme ho moc často, ale zatím velká spokojenost. Zvládá i hovězí maso, vše bez problémů, drží i na ne úplně hladké desce linky.
Otázkou je, co bude, až nebude tak ostrý a bude potřebovat větší sílu na mletí a až přísavka nebude tak ‚přilnavá‘.

RitaKa
22 příspěvků 20.06.16 10:08

Sice plast zní podivně, ale zrovna tescomě bych věřila. Co od nich mám, to drží léta. Vím, že tenhle mlýnek má tchýně, nikdy jsem se neptala, jak se spokojená, ale používá ho už docela dlouho a co vím, tak vcelku často. Dokonce si myslím, že by na to měla být nějaká delší záruka, Tescoma ji často dává, ale nevím.

DanaJ
1136 příspěvků 19.07.16 23:50

Takže milí. Koupila jsem od Tescomy ten mlýnek na maso i podobný systém s výměnýma struhátkama. A jsme spokojení. Dětka mi při práci moc rády pomáhaj. Masomlejnek jsem teda požila jen jednou a to na cukroví (se na to dá dát nástavec na strojkové cukroví). Ale to struhátko používáme pořád. Fakt suproví, jsme spokojení. Drží to zatím výborně. :mrgreen:

RitaKa
22 příspěvků 11.05.17 19:04

Tak jsem byla včera ve městě a vzpomněla jsem si na tenhle příspěvěk a koupila si ten plastový mlýnek: tescoma.cz/priprava-a-zpracovani-potravin/krajece-struhadla-kuchynske-nastroje/handy/643586-mlynek-na-maso-handy-univerzalni a jsem naprosto spokojená. Zvládne i hovězí na hamburgery navíc je fakt průhledný takže se zabaví i děti přesně jak říká autorka dotazu. :lol:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz