roztekle tvaruzky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 18:13
roztekle tvaruzky...

nezna nekdo recept na „roztekle tvarzuky“ ? kdo je nekdy jedl v hospode, pochopi proc po tom receptu tak touzim:-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Tasma
415 příspěvků 25.06.06 18:18
...

myslíš tím tvarůžky upravené za tepla, nebo studené, jak se říká již pochodující ????

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 18:27
...

nevim jestli jsou tepelne upravene, ale podavaji se studene… jsou takove roztekle, krasne se mazou, nevim jak jinak je jeste popsat… jo a vetsinou nesmrdi, i kdyz jednou sem jedl jedny ktere smrdely dost, ale taky byly vynikajici!

Tasma
415 příspěvků 25.06.06 18:29
...

Musí se jenom nechat dostatečně uležet na teplém místě. Je tu spousty receptů i na různé pomazánky. Často se k nim přilévá pivo, ale mě to potom připadá hořké. Miluju tuhle smradlavou pochoutku.

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 18:35
...

dobre, kdyz existuje spousta receptu, sem s nimi!;-)

Tasma
415 příspěvků 25.06.06 18:45
...

Klikni na Vyhledávání a zadej tvarůžky nebo syrečky, popřípadě zadej kategorii a můžeš studovat a následně i zkoušet…

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 18:51
...

diky no:-) to sem zkousel, ale bez diakritiky, tak mozna proto mi to nic nenaslo…

esmeralda
4813 příspěvků 25.06.06 21:56
M4T35, co třeba

tady ?

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 23:03
...

myslim ze ani jeden z tech receptu neni ten pravy, ale uvidim a vyzkousim… nejlepsi by ale bylo kdyby tady nekdo napsal primo konkretni recept…

esmeralda
4813 příspěvků 25.06.06 23:08
M4T35

Na konkrétní recept dáváš poměrně málo informací…
Pokus se to aspoň trochu popsat.

M4T35
7 příspěvků 25.06.06 23:14
...

hm, jak popsat roztekle tvaruzky? proste to nejsou ty kolecka ktere vsichni zname, ale jsou takove roztekle, ze se daji krasne namazat na chleba, takove tahle, jeste vice nez med… maji vynikajici chut (naposledy kdyz sem si je daval v nich slo citit, ze je tam mekky syr, ale nemusi to byt 100%). jak uz sem psal, vetsinou nepachnou, ale taky to nemusi byt pravidlo… rekl bych ze v pivu urcite nalozene nebyvaji, i kdyz kdo vi…
ja proste nevim jak je jeste popsat… jak rikam, kdo je nekdy mel, vi o cem mluvim… kdo je nemel, musi mu stacit to co sem napsal, lepe je opravdu popsat neumim:-)

BONNYE
2 příspěvky 23.08.06 22:50
Děláme je dlouho

tak, že jednotlivá kolečka dám do zavírací sklenice. Vrstvy proložím tenoulinkými plátky másla, trochu posypu sladkou paprikou a zaliji pivem. Sklenici zavřu a tak na tři dny uložím do spíže. Po třech dnech buď vystrnadím z domu ženu a dceru, nebo i se sklenicí odejdu do zahradního altánu. Pak mě ale obvykle nechtějí pustit domů a já nechápu proč.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz