Rozčarování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bunter
457 příspěvků 21.08.06 20:46
Rozčarování

Můj kamarád vyrostl na Břevnově v Radimový a stěhoval se odtud, když mu táhlo na padesátku. V okolí bylo pár pěkných hospod jako Na Petince, U Petráčků a U Vostrejch, kam běhal tátovi pro pivo. Právě hospoda U Vostrejch byla přestavena na hotel Hormeda o čemž kamarád nevěděl. Chtěl jsem mu udělat radost, zlákán samou chválou z Labužníku.Vzal jsem ženu a několik přátel a jelo se do Břevnova.Bylo úterý 1.srpna 18.30 hod. Už klid před hotelem se mi jevil podezřele. Dveře do lokálu otevřené a nikde ani hlásku. Vešli jsme. Vpravo pípa, vlevo pivnice, kde seděl jeden místní v teplákách a luštil křížovku. Pokročili jsme dál. Vpravo prostorná jídelna, vlevo vchod na zahrádku. Jinak nikde nikdo!! Tak to je ta gurmánská svatyně, která by se měla hosty nafukovat? Objednáváme si pití a jako předkrm kamarád a já halušky, někdo nějaký nářez a tak. Pivo jak jinak teplé, když se netočí tak se nechladí a halušky z mikrovlnky na kraji horké a uprostřed studené. Jak budou vypadat další jídla, když jsme jedinými hosty jsme již nechtěli zjišťovat a tak jsme zaplatili a poroučeli se. Možná jsme měli smůlu, ale věřím tomu, že místní nikdy Hormedu nenaplní…

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz