Rostlinné oleje - i BIO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pilka
113 příspěvků 14.03.12 17:22
Rostlinné oleje - i BIO

Dobrý den, milí Labužníci.
Prosím, nemá někdo z Vás zkušenosti s rostlinnými oleji jako např. dýňový olej, olej z hroznových jader, z meruňkových jader, z pšeničných nebo kukuřičných klíčků apod. Mám na myslí jedlé, ne kosmetické.
Našla jsem několikery stránky většinou prodejců těchto olejů. Často je nazývají „panenské“, což jim moc nevěřím, často „BIO“, to taky moc nevěřím a často se objevují děkovné e-maily zákazníků, kde jsou stejné hrubé chyby, takže si je asi milý prodejce píše sám (a navíc chyběl často ve škole) :roll: .
My jsme „olejoví“, máme rádi do salátů hodně. Na dovolené jsem ochutnala ten hroznový a zdál se mi docela dobrý.
Jen vzhledem k tomu, čím jsme poslední dobou krmeni a co platíme jako nejvyšší kvalitu, i když je to „šlamcajch“, bych nerada naletěla a kupovala neosvědčenou nekvalitu.
Máte někdo zkušenost s konkrétním výrobcem a nevíte třeba i odkaz na jeho stránky.
Za všechny případné odpovědi předem děkují.
Mějte se hezky.

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 14.03.12 18:26

Pilko: už to tu několikrát v diskusi padlo, celkem ověřený zdroj je Vom Fass, ale jsou docela drazí. http://www.vomfass.cz/

Pilka
113 příspěvků 15.03.12 20:20

Di, děkuju, už jsem tu dlouho nebyla, dojíždím daleko do práce a nic moc nestíhám, ale budu tedy ještě hledat v diskusi. Na Vom Fass jsem při hledání narazila, tak je asi zkusím. Cenu nějak přežiju, když jsem psala, že máme rádi hodně, myslela jsem spíš četnost než množství. A co bychom neudělali pro zdraví a pochutnání. Taky jsem našla Solio (nebo Salio? :think: ), ceny byly skoro stejné jako u Vom Fass. Šlo mi o ty zkušenosti, tak teď díky Tobě vím.
Ještě jednou díky a měj se.

Taanka
107 příspěvků 19.03.12 21:22
Oleje Cauvin

Já mám ráda tyhle:
http://www.huilecauvin.com/catalogue.php

francouzské, kupuju v Makru, už jsem měla olivový, lískoořechový, vlašskoořechový, avokádový,.. vždycky spokojenost :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz