Rimsky hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aneth
6 příspěvků 09.01.03 04:39
Rimsky hrnec

Ahoj kuchtici,
k vanocum jsem dostala lakave vyhlizejici nadobu s obchodnim nazvem rimsky hrnec. Je to dvoudilny terakotovy pekac, ktery ma lauzru pouze ve vnitrni casti spodni nadoby.
Mam moc rada zapekane pokrmy .
Existuji nejake spacialni recepty pro rimsky hrnec?

Predem diky

Aneth

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 12.01.03 05:50
Schlemmer Topf - Labužníkův hrnec

Aneth, tento hrnec mam doma a cela rodina miluje jidla z něho. Je to velmi jednoduche. Moje kamaradka v tom peče dokonce buchty. Ja v nem pekla taky chleba. No proste supr.
Vyšla knižka s recepty. VAŘÍME V ŘÍMSKÉM HRNCI a vydal to Ivo Železny.

Pampeliska191
1075 příspěvků 15.05.03 15:20
Varime v rimskem hrnci

S rimskym hrncem je vareni velmi snadne. Nizka teplota pri peceni zachova aroma a vitaminy, neni treba pouzivat tuk.
Musime ovsem zachovat dve pravidla:
rimsky hrnec pred kazdym pouzitim ponorime cely minimalne na 20 minut do studene vody, aby „nasakl“. A, nikdy jej nevkladame do horke trouby!

sasona
1 příspěvek 26.04.10 10:39
sasona

Zdravím všechny kuchtičky a kuchtíky,před měsícem jsem dostala k narozeninam římský hrnec a ještě jsem v něm nedělala. Na internetu jsem se dočetla,že římský hrnec mužeš dát do trouby i na vařič,tak bych se chtěla zeptat co je na tom pravdy.Jeliš mám sklokeramickou desku tak nevím co a jak .A zase jinde jsem se dočetla že se na vařič nesmí dávat.Tak prosím o radu předem děkuji.

andina
13 příspěvků 27.04.10 10:16
ahoj,

je tu veľa receptov, ale nie sú zaradené v nejakom zvláštnom zozname. Skús pohľadať v zozname podľa kategórií, podľa toho, čo plánuješ variť.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz