Restaurace V Ostravě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merylaska
23 příspěvků 28.08.06 19:52
Restaurace V Ostravě.

Velmi prosím,jestli mi může někdo doporučit nějaký podnik v centru Ostravy,který by byl vhodný na setkání ze školy po 32 létech,tedy kde by se dobře cítili čerství padesátníci.Dě­kuji moc.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 28.08.06 22:24
Merylasko...

…chtělo by to uvést, po jaké kvalitě toužíte. Máte-li v třídním fondu dost peněz, tak vám doporučím Dlouhou story TARGET = _new na Nádražní ulici. Ještě nad nějakými podumkám…joo, pak mě ještě napadá Hotel Polský dům TARGET = _new - tam byste měli i ubytování a pak ještě třeba Radniční restaurace (tam se kdysi natáčela s Rottrovkou Divadélka pod věží) tel.596 283 552-3

Ale ono opravdu záleží na tom, jakou úroveň čekáte…

Merylaska
23 příspěvků 29.08.06 10:50
...

Ivo díky,v třídním fondu máme 0kč,neviděli jsme se těch celých 32 let,jsme roztahaní po celé Moravě a někteří uvítají i ten nocleh.Bylo by nás asi maximálně 10-15 osob,víc asi nedáme.Takže podnik nemusí být luxusní,takový nějaký příjemný,ne moc drahý.Já mám problém,protože bydlím nejblíž,ale nejsem přímo z Ostravy.Jezdím tam jen na nákupy a restaurace nenavštěvuji.Takže uvítám nějaký tip.Děkuji moc.

Labužník zulajda02
1 příspěvek 30.04.07 13:38
...

Také pořádáme sraz, sice jen po 15-ti letech.
Bude to ve Zlatém Kolovratu na Nádražní ulici. Je to vedle zš Nádražní 117
Je to celkem hezky opravené, takže doufám, že budeme spokojeni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz