Restaurace u Raka, Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rebelldan
1 příspěvek 03.09.13 10:18
Restaurace u Raka, Brno

V restauraci u Raka jsem zařizoval svatební hostinu. Je to velmi pěkné prostředí s výbornou dostupností. S provozovateli restaurace u Raka však bylo nejhorší jednání, jaké jsem kdy zažil. Neustále měnili naši dohodu, lžou do očí a ceny neodpovídají kvalitě. I když si rezervujete celou restauraci, tak Vám tam pouštějí a obsluhují cizí lidi (běžné návštěvníky) a pak Vám napaří nájem (nejdříve 200, pak 300 a nakonec chtěli 450,–Kč/hod!). Pokud Vás budou zvát na občerstvení na účet restaurace, věřte že to budete mít na Vašem účtu. Neuvěřitelní křiváci i v dalších věcech!!! Jako ženich jsem neutále běhal a zařizoval, aby byly skleničky, příbory, talíře atd. - otřes. Při plánované větší akci se vyhněte restauraci u Raka obloukem.

Reakce:
u-raka-brno
1 příspěvek 08.01.14 13:53

Vážený pane! Dovolte mi reagovat na Váš příspěvek. Jsem majitelem budovy restaurace U Raka v Brně-Líšni, Mariánské údolí 187. Restauraci jsem provozoval sám téměř 20 let, však z různých důvodů jsem se ji rozhodl pronajmout od 1.7.2013. Nájemci provozovali dosud restauraci Napoleon na Starém Brně. Nečekal jsem, že se budou takto provozovat restauraci a, jak popisujete, chovat k vlastním zákazníkům. Moc mě bolí obsah Vašeho příspěvku. Těžko Vám mohu já sám vysvětlit popisované příkoří, kterého se Vám dostalo při tak významném dni, jakým bezpochyby den svatební je. Chci Vás pouze ujistit, protože nejste sám, kdo byl zklamán současnými službami restaurace, že současní provozovatelé restaurace (p. Jitka Klimešová a spolupracující p. René Kotásek) dostali výpověď z pronájmu a jejich působení zde končí dnem 31.3.2014. Za sebe se Vám omlouvám, protože jsem všas neodhadl odborné, ale i morální kvality osob, kterým jsem vlastní restauraci pronajal. Věřím, že po tomto termínu bude opět restaurace U Raka patřit ke slušným restauracím s výbornou kuchyní a obsluhou, natožpak se slušným zacházením, dle představ potencionálních hostů. S pozdravem Radek Ševčík.

MAka.K8
6 příspěvků 20.12.14 15:35

Jste se tu nějak rozohnili ne? :D Schválně se podívam jestli ten podnik ještě funguje a zajdu se k vám najist když se teda tak vychvalujete!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz