Restaurace Tropical v České Skalici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrkev123
2 příspěvky 24.6.09 18:56
Restaurace Tropical v České Skalici

V téhle restauraci dávají největší porce jídla co jsem kde viděla, i kvalita jídla je tam dobrá:-)

Reakce:
Jaroslava04
1 příspěvek 26.8.12 00:32
Restaurace Tropical v České Skalici

Smíšené pocity z návštěvy této - místními vychvalované - restaurace. Na první pohled je vidět, že jak majitel tak personál dělají všechno pro spokojenost zákazníků. I jejich další aktivity - např. Tropickou charitativní pouť lze hodnotit jen kladně. Ale restaurace? Neuvědomují si, že mnohdy „méně znamená více“? Začíná to váhou knihy (jídelního lístku), kterou vám obsluha přinese! Přečíst celý obsah - 329!!! položek - je téměř nemožné, protože rychlá obsluha je za chvilku u vás (zřejmě se právem domnívá, že byste čtení mohli vzdát a zmizet). Pojistí si vás tedy alespoň nápojem. Slabší povahy si objednají cokoli z prvních jídel, ti odvážnější požádají ještě o chvilku strpení. Při objednávání se pak nelze divit, že obsluha po vás chce číslo před jídlem - takový seznam si nemůže pamatovat! Tato čísla jsou ale podstatně menší než ostatní text a pokud potřebujete brýle na čtení a nemáte je s sebou, je trochu problém. Ale vlídná servírka ráda pomůže. Máte rádi polévku - ale nemáte rádi magi? Tak na tento chod raději zapomeňte! Porce jídla jsou opravdu obrovské - ale proč? Většina osazenstva restaurace jídlo nedojedla! Obloha - naprosto stejná pro většinu jídel - ve složení bílé zelí s koprem, plátek melounu, červené zelí, pomeranč, plátek rajčete, kulička hroznového vína, plátek papriky, plátek kiwi, polovina cherry rajčátka, mochyně a hořčice! (To by v tom byl čert, abyste si něco nevybrali!) Maso sice dobré, ale dle jídelního lístku sypané „Rokforem“ - (proč se stydí za Nivu?), hranolky měkké (že by je vařili místo smažili? :D ) a vše polité UHO! Druhé jídlo -pikantní kuřecí směs (kuřecí maso, kapie, pórek, smetana, chili, rajčata) + rýže + naprosto stejná obloha včetně hořčice!
Pravda, pokud dočtete na konec jídelního lístku, dozvíte se, že : „Pokud se porcička do vás nevejde,, rádi vám ji zabalíme s sebou domů. (1 miska = 18,– Kč)“. Že by majitel s tímto počítal? Např. v Restauraci U Vorla v Písku tuto mističku dávají za 5,–. Ale uznávám, že je to trh a pokud jsou s tím hosté spokojeni… Já ale, až budu příští rok opět v České Skalici, pokud uvidím místo jídelního lístku tlustou knihu, hned ve dveřích se otočím a půjdu do restaurace jiné! A vězte, že budu takto „vychovávat“ i další návštěvníky této lokality.
(Jen tak mimochodem: Všechny odvysílané díly Ano, šéfe jsou ke shlédnutí na internetu. Co se takhle podívat pro inspiraci?)

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz