Restaurace Růženka, Chlum u Třeboně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

carpaccio
6 příspěvků 11.08.06 20:33
Restaurace Růženka, Chlum u Třeboně

Musím doporučit, velmi jsem si pochutnal na candátu na kmíně s bramborem (brambůrky byly „al dente“ - což v je české hospodě velká vzácnost - většinou poctivě rozvařené), maso pevné pružné, žádné blátíčko z 3× rozmrazených filetů. Druhé jídlo, kapr v česneku (po pytlácku) byl též skvělý. Plný počet bodů zkazila pouze univerzální obloha, která m.j. obsahovala i č.a b. zelí, což k uvedeným rybám moc neladilo…

Reklama

Reklama

Reakce:

DolceVita
44 příspěvků 14.08.06 00:13
Nechám se zlákat dobrým tipem

Na oplátku mohu já doporučit restauraci přímo v Třeboni (speciální rybí) s názvem „ŠUPINKA“. Tradičně si tam dávám „Kapří filetu dle pytláka Říhy“ a mohu jenom doporučit. Vaří tam fakt skvěle, ale nad těmi oblohami též musím oko zamhouřit, kousek toho č. a b. zelí se tam vždy najde … Měj se hezky a díky za doporučení.

GurmetKlub.cz
10 příspěvků 20.08.06 19:54
Univerzalni obloha

Koukam, ze „univerzalni“ obloha je pomyslnym „kostlivcem ve spizi“ vetsiny podniku v okoli Trebone :-))

Jeste horsi je situace u nabidky rybich polevek:(

http://gurmetklub.cz/…-trebon.html

Jenofefa
1315 příspěvků 20.08.06 20:19
Obloha

je zlozvykem většiny českých restaurací (nejen v okolí Třeboně) - uvítala bych možnost si vybrat salát podle své chuti místo toho, abych dostala místo talíře s vhodnou kombinací jídla a přílohy oválnou servírovací mísu, kde se mi v omáčce máčejí kupičky červeného a bílého zelí, kukuřice, hrášek, ovadlý lupínek salátu a okoralá okurka s oschlým rajčetem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz