Restaurace Nad Hradem, Křivoklát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.06 12:15
Restaurace Nad Hradem, Křivoklát

V sobotu jsme tam zašli „na jedno“. Pivo bylo ze sedmého schodu a když jsem začala závidět ostatním hostům tu krásu na talířích, tak jsme se rozhodli zde i povečeřet. A dobře jsme udělali. Milá, hbitá a profesionální obsluha, což také nebývá obvyklé u restaurací s takovým počtem míst. Velmi nápaditě sestavený jídelní lístek, kde se např. objevil i lilek asi na tři způsoby, velký výběr předkrmů i příloh vč. teplé zeleniny, mají zde také tatarský biftek. Objednali jsme si z „Jídel pro 2 osoby“ MIX GRIL - 3 druhy masa - hovězí bylo krásně měkké, navrch dobře ochucené bylinkové máslo - to vše podávané na nerezu s bohatou zeleninovou oblohou. K tomu zvlášť v omáčníku (!) šťáva z vypečeného masíčka (a ne rozředěná umělohmotná instantní jíška). Moc jsme si pochutnali a požádali o vizitku. Takže můžete posoudit sami www.restauracenadhradem.cz

Reakce:

Labužník cinda02
4 příspěvky 20.10.06 14:08
souhlas

nezbývá mi, než souhlasit … dokonce jsme měli i stejnou dobrůtku (mix gril pro 2 osoby), výborné jídlo, skvělá obsluha, příjemné prostředí

Labužník housenka02
609 příspěvků 22.10.06 18:20
Restaurace Nad Hradem...

… jo, jo, taky si tam 2× do roka vyjedu na jídlo… a vždy jsem tam byla spokojená ať to bylo v létě nebo i mimo sezonu… zrovna za 14 dní se tam chystám znovu… už se moc těším…

Labužník handula02
634 příspěvků 22.10.06 18:43
...

Na hradě Křivoklát jsem měla před 22 lety svatbu, a bylo to moc hezké. Dobrý tip se tam zase podívat. Od svatby jsem tam vlastně nebyla a na tento kraj mám moc hezké vzpomínky - např. Nezabudice, Karlovka atd.

flytus
1 příspěvek 08.09.13 23:57

Dnes 8/9/2013, nejhorší zážitek z hospody co jsem kdy zažil. Ubrusy špinavé flekaté od jídla na stolech drobky a zbytky. Objednal jsem dvě piva a kofolu, obsluha je přinesla asi po 15min. Dále jsme měli čtyři jídla a předkrm. Předkrm, salát z kozím sýrem byl ze všeho asi nejlepší a ani nestál tolik kolem 60kč.

První jídlo: vegetariánská mísa. Klasika mražená zelenina s vejcem (to nebylo inzerované)a dva asi domácí rohlíčky. Cena nebyla příliš vysoká takže jak tak to šlo.

Jídlo číslo dvě: kuřecí soté s hříbky cena asi 130kč, číšnice přinesla na talíři se krčící hromádku kuřecího masa v jakési omáčce.. jídlo vypadalo jakoby někdo na talíř zapomněl něco dát. Připomnělo mi to, když jsem si šel ve školní jídelně přidat :-)

Jídlo tři: Pikantní masové nudličky cena opět kolem 140kč doporučená příloha domácí bramborák ovšem 35kč. Další velké překvapení. Přeložený bramborák a v něm naházeného trochu masa přelité jakýmsi kupovaným pálivým dresinkem s trochou zeleniny (takže klasický kaťák). Maso samozřejmě suché jak troud. Nekupte to za tu cenu.

Nejlepší na konec: Kuřecí maso zapečené v bramboráku. To už kolegyně nevydržela. Jídlo za 140kč opět. Dvě bramborové placky a mezi nimi 100g kousek kuřecího masa, alá bufet na nádraží.
A tímto začal cirkus. Řekli jsme, že toto jídlo nechceme. Pan provozní, nebo co ten pán tam dělá přesně nevím, převážil maso a řekl, co jako chceme, že maso váží 103g, tak ať si nestěžujeme, že máme o 3g masa víc. Tímto vypukla hádka, prý jídlo odpovídá jídelnímu lístku. Pán byl velice nepříjemný a asi heslo náš zákazník náš pán nikdy neslyšel. Až potom když jsme mu řekli ať klidně zavolá policii, že toto jídlo opravdu nechceme řekl, že nám ho nebude účtovat.

Nutno dodat, že na tyto gurmáncké zážitky jsme čekali přibližně hodinu. Na to nám pán provozní řekl, že to se stává když mají frmol. (v hospodě seděli další dva stoly). Nikdy jsem nezažil, aby se provozní hádal se zákazníkem, navíc před ostatními hosty a někomu řekl, že jsme špatný zákazníci. V tom se ozvali tři pánové od vedlejšího stolu, kteří po zkušenostech z minula měli už jen pivo a limonádu. Při minulé návštěvě čekali na jídlo asi hodinu a jedno vůbec nedostali.

My jsme po hodině čekání dostali sice všechny jídla, problém byl jen předkrm, který donesli jako poslední, což jsme číšníkovi oznámili a on nás odbyl, že jsme mu to neřekli. Nevím co nechápal na slově předkrm :-) Malé pivo přinesl až po čtvrté urgenci.

Nevím jestli jsem na něco ještě nezapomněl, ale myslím, že je toho dost, aby jste si udělali obrázek o této hospodě.

Bohužel když má někdo zažité, že zákazník by měl být vděčný za to že může sníst jeho blafy tak se asi nikdy nikam neposuneme.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz