Restaurace Brasileo Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beretka
9 příspěvků 16.06.06 12:38
Restaurace Brasileo Praha

Jestlipak jste už někdo byl v restauraci Brasileo ve Slovanském domě? Za 560 Kč může te jíst jak dlouho chcete a co chcete, studená kuchyně a grilované delikatesy z brazilského hovězího, telecího, vepřového, krevety, ryby, ananas atd. Odcházíte, až když se na tamní lahůdky nemůžete z přežrání ani podívat. Byl to můj nejúžasnější kulinářský zážitek kromě U Hromádků Na Pavlači v Českých Budějovicích, kdy jsem nad telecím přírodním řízkem omdlévala blahem.

Reakce:
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.06 14:26
Slyšela jsem samou chválu....

…ale údajně to bylo jinde, nedalo se to na netu najít. Takže ta ve Slovanském domě je asi nová. Jakým způsobem a je vůbec třeba mít nějakou rezervaci?
Díky P.

Labužník bobysud02
15 příspěvků 21.06.06 20:27
jedná se o restaurace Ambiente

Byla jsemv Ambiente Brasileiro v ulici U Radnice již několikrát. Podrobnosti lze najít na www.ambi.cz Naprosto úžasný grilovaný ananas, krevety na česneku, slávky, jehněčí, ryby, ústříce, sushi atd. Nápoje nesjou v ceně! Bohužel se tam člověk neovládne a slušně řečeno se děsně přejí, takže doporučuji jít na oběd v sobotu. Otvírají v 11,00 a je lepší si místa rezervovat. Prostředí je také super. Jídlo vynikající kvality, cena určtě odpovídá.

suzanka
161 příspěvků 26.12.06 05:29

Naprosto super jídlo, atmosféra. To nejleší ze Všech kuchyní. Doporučuji šetřit si místo, to nejlepší nosí až na konec.

Manana
1515 příspěvků 26.12.06 06:04
Restaurace se jmenuje Ambiente Brasileiro,

je U Radnice a druhá ve Slovanském domě. To nejlepší co tam vůbec mají je picanha (hovězí špička) s fantastickým lojovým krajem, a cupim, což je ten hrb na krku, co má jihoamerický hovězí dobytek, je to křehké a voňavé masíčko rovnoměrně a důkladně prorostlé lojem. Kdo nemá rád nebo nesnáší lůj, ať tam raději nechodí. Ovšem ještě o třídu lepší brazilská restaurace je v Praze nad Mírákem v Korunní a jmenuje se Copa Cabana. Bohužel bere jen skupiny a ne jednotlivé hosty.
Obědy a odpoledne je to volnější a měli to i lacinější, teď jsem tam už asi 4 měsíce nebyl.
Vřele doporučuji!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz