Remoska v USA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IvankaV
16 příspěvků 24.09.07 18:31
Remoska v USA?

Nekde jsem se docetla, ze stara dobra remoska je nyni k dostani i v severni Americe (samozrejme s upravenou elektrikou). Nevite nahodou, kde by se dala objednat (website nebo obchod)? Vyhledavac neprinesl zadne uspokojive vysledky. Diky predem!

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 27.09.07 00:54
Remoska - Ivanko,

kde dostaneš Remosku v US ti neporadím, ale mohu se s tebou podělit o zkušenost.

Před časem se dala v Austrálii objednat Remoska. Můj partner mi ji daroval k vánocům. Stála nehorázné peníze (na českou měnu přepočteno cca 5135,– korun).
Měla jsem z ní radost. Když jsem ji ale začala používat, nastaly problémy. Nemohla jsem ji zapnout současně s myčkou na nádobí, ba ani s konvičkou na vaření vody. Vyhazovala pojistky.
Zanedlouho v ní začalo něco chrastit. Když jsme odšroubovali víko, vysypala se hromada rozbitých keramických válečků, zřejmě zbytky topného tělíska.
Remosku jsem zabalila a odnesla zpět k dovozci. Uhradil bez řečí celou částku.
Možná že jsem měla smůlu a dostala jsem zmetek, ale definitivně mi to vzalo chuť.
Po Remosce už netoužím.

IvankaV
16 příspěvků 27.09.07 15:42
Esmeraldo,

diky. To mne docela zklamalo, zes mela tak spatnou zkusenost. Z te hrstky informaci, ktere jsem nasla na webu, mi bylo jasne, ze bude priserne draha i tady (pokud vubec bude k dostani), ale za tu nostalgickou radost by mi to snad byvalo i stalo. Tvuj pripad bud mi varovanim!

Stejne je v tom ale kus ironie. My se tu pachtime po „obycejne“ remosce a jsme ochotni tvrde za ni platit a v Cesku zas davaji majlant za crock-pot (slow cooker), ktery se tu dostane za dvacku v kazdem zelezarstvi!

oldsoft
682 příspěvků 27.09.07 18:44
Musím se zastat remosky

Musím se remosky zastat, koupil jsem novou před pěti lety a funguje bez sebemenších problémů. Je to ta největší, spotřebu má 600 wattů, pojistky nikdy nevyhazuje.
Pokud to nějaká remoska dělá, tak je to jasně vadný kus.
Ale kde sehnat remosku na 120 voltů, to nemám páru…

buraci
1136 příspěvků 27.09.07 19:25
Kontaktuj vyrobce

Ivanko, zkus pripadne kontaktovat vyrobce remosky (kontakty na www.remoska.cz), at ti poradi, kde ji v US koupit. Nikdy jsem neslysela o tom, ze by se nekomu remoska rozbila, asi jsi mela Esme proste smulu.

buraci
1136 příspěvků 27.09.07 19:29
A jeste

Remoska s.r.o. has its exclusive importer here in North America:
Mr. Pavel Zeman
InterTrade Avenue Inc.
319 Dunlop Street West
Whitby, Ontario L1N 1T9
Phone: 905-430-0844
Toll free: (USA & Canada) 1-866-850-3462
Web: www.remoska.ca

IvankaV
16 příspěvků 27.09.07 20:16
Diky vsem za snahu!

Oldsoft: souhlas. Proc si taky myslis, ze jsme ochotni za remosku vyvalit takove penize?

buraci: Tak ty kanadske webove stranky jsem zkousela uz predtim a bohuzel neexistuji, stejne jako to telefonni cislo. Zrejme je to nejaka starsi informace. Ale mate pravdu – asi nejlepsi bude optat se primo u vyrobce.

Hezky den!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz