Redukční nezátěžová dietka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbaanek
99 příspěvků 11.05.04 16:56
Redukční nezátěžová dietka

Od známé jsem získala dietku, po které zhubnete relativně rychle (relativně rychle neznamená pět kilo za týden), ale hlavně si tím nezhuntujete organismus. Kdo by měl zájem, tomu přepsanou dietu zašlu na maila ve formátu excel.
Můj mail: baari.fonosova@sez­nam.cz
zdravému hubnutí zdar, špekům nazdar

Reklama

Reklama

Reakce:

barbaanek
99 příspěvků 14.05.04 12:57
doplneni informaci od autora a par postrehu ode me

Autor pravi: po celou dobu diety by jste se mela vystrihat zatezovych situaci a velkych stresu, jinak se vam budou stepit BILKOVINY a ne tuky!
Ja jen dodam par tipu: dietu lze podporit pitnym rezimem: dvakrat denne koprivovy caj umocni vysledek. Chut na sladke spolehlive zahani vanilkou ci skorici parfemovane caje (napr zeleny s vanilkou od Dukatu za par korun), vlci hlad zase vyborne zazene kava s trochou mleka, ale pozor na odvodneni a kofein. A pokud vam bude chybet judlo jak takove a budete trpet touhou COKOLIV zvykat, tak doporucuji orbit jahoda nebo jablko: zazenete nejen tuto touhu, ale i chut na sladke a jeste udelate neco pro svuj chrup

barbaanek
99 příspěvků 14.05.04 13:03
P.S.:

Ja drzim dietku od uterniho rana, a mam tri a pul kila dole, a VIDITELNE se mi zmensily celulitidni spicky na brise a zebrech…!!!
kdo by mel jakekoliv dotazy, mail je nahore

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz