Recepty zlobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  17.04.02 05:48
Recepty zlobí

Pepíčku, nějak zlobí ukládání nových receptů. Včera jsem vložila Plátky Marlen Dietrich, ale v nových receptech se neobjevily. Zkoušela jsem se podívat několikrát. Našla jsem je až dnes.
A dnes jsem uložila Vepřové řízky s hruškami - a zase nejsou. Třeba se objeví, ale prostě to nějak zlobí. Naskakuje jakési zpoždění. Poprve se to stalo včera a dnes opět. Podíváš se na to? Díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 17.04.02 15:37
Zkoušel jsem to a funguje bez problému

ono s tím výpisem receptů na hlavní stránce je to tršku složitější, z části může být vina na straně internetového providera (s Telecomem jsou často potíže kvůli jejich cache technologii), z části to může být způsobeno tvým prohlížečem (také si ukládá již prohlédnuté stránky pro rychlejší přístup) a z části by to mohlo být zatížením na serveru.

Příště až budeš mít s tímhle problém, zkus kliknout na jakýkoliv recept (nejlépe nějaký, který jsi ještě nečetla) a nahoře na stránce, kde je rolovací menu s nejnovějšími recepty se podívej, jestli tam ten tvůj nejnovější recept je.
Pokud ano, tak je problém v tvém prohlížeči a bude třeba asi vyčistit dočasné soubory (temporary files).
Pokud tam recept nebude tak budeme pokračovat v pátrání

glama  18.04.02 00:07
zlobí

To jsem právě klikala, Pepíčku. Sjížděla jsem nové recepty v rolovacím menu a ten můj - poslední - nikde. Nenaskočil. Zkusila jsem i kouknout do fóra a pak se vrátila opět na recepty a nic. Když jsem ale za nějakou dobu napsala nový recept, najednou se ten hledaný objevil. Uvidím, jak to bude pokračovat a dám vědět. Mám totiž připraveny nové, mooooc pěkné receptíky! Ahoj a dík!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz