Recepty zlobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.02 05:48
Recepty zlobí

Pepíčku, nějak zlobí ukládání nových receptů. Včera jsem vložila Plátky Marlen Dietrich, ale v nových receptech se neobjevily. Zkoušela jsem se podívat několikrát. Našla jsem je až dnes.
A dnes jsem uložila Vepřové řízky s hruškami - a zase nejsou. Třeba se objeví, ale prostě to nějak zlobí. Naskakuje jakési zpoždění. Poprve se to stalo včera a dnes opět. Podíváš se na to? Díky.

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 17.4.02 15:37
Zkoušel jsem to a funguje bez problému

ono s tím výpisem receptů na hlavní stránce je to tršku složitější, z části může být vina na straně internetového providera (s Telecomem jsou často potíže kvůli jejich cache technologii), z části to může být způsobeno tvým prohlížečem (také si ukládá již prohlédnuté stránky pro rychlejší přístup) a z části by to mohlo být zatížením na serveru.

Příště až budeš mít s tímhle problém, zkus kliknout na jakýkoliv recept (nejlépe nějaký, který jsi ještě nečetla) a nahoře na stránce, kde je rolovací menu s nejnovějšími recepty se podívej, jestli tam ten tvůj nejnovější recept je.
Pokud ano, tak je problém v tvém prohlížeči a bude třeba asi vyčistit dočasné soubory (temporary files).
Pokud tam recept nebude tak budeme pokračovat v pátrání

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.02 00:07
zlobí

To jsem právě klikala, Pepíčku. Sjížděla jsem nové recepty v rolovacím menu a ten můj - poslední - nikde. Nenaskočil. Zkusila jsem i kouknout do fóra a pak se vrátila opět na recepty a nic. Když jsem ale za nějakou dobu napsala nový recept, najednou se ten hledaný objevil. Uvidím, jak to bude pokračovat a dám vědět. Mám totiž připraveny nové, mooooc pěkné receptíky! Ahoj a dík!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz