Recepty na vaření a pečení v pánvích woll

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník alfice02
5 příspěvků 30.12.06 06:23
Recepty na vaření a pečení v pánvích woll

Dobrý den, prosím Vás, nevlastníte někdo titanovou pánev firmy woll? Sháním rady a vyzkoušené recepty, které s těmito pánvičkami lze udělat. Všem moc děkuji za odpovědi. alfice:-)

Reakce:
ocal
31 příspěvků 30.12.06 09:12
Není Titan jako Titan!!

Ahoj. Titanové nádobí používám již několik let.Receptů a návodů pro titanové nádobí je docela dost,ale málo kdo ví že jsou v něm velké rozdílya tyto recepty samozrejmně nemusí platit zrovna pro to tvoje nádobí.Moje zkušenost je třeba taková že jsem vystřídal hodně značek než jsem byl úplně spokojen.Titanové nádobí není levná záležitost a tak i já jsem v začátku vybíral to levnější.Samozřejmě se mi to nevyplatilo a byl jsem s funkcí titanu zklamán.Zkoušel jsem třeba pečení absolutně bez tuku,ani náhodou,vše se mi začlo připalovat. A to už vůbec nemluvím o pečení bez trouby jen na plotýnce.Všechno špatně.Už jsem to pomalu vzdával(Nebavilo mě totiž pořát nádobí posílat na reklamace.)Ale náhodou se v mé restauraci oběvil obch.zástupce
firmy Top Moravia a nezávazně mě pujčil na týden jejich pánve.Jsou totiž jedinou firmou v ČR která titanové nádobí přímo vyrábí.To byla paráda.Moje kuchařské srdce jenom plesalo.Vřele doporučuji ne jenom do restaurací,ale semozřejmě také domácností.Nes­kutečná úspora času,peněz za energii a pokud budete péct bez tuku tak určititě šetříte i zdraví!
V příštím týdnu na stránkách labužníka uveřejním recepty pro titanové nádobí firmy Top Moravia Q s.r.o.
Všem labužníkům v Novém roce 2007 hodně zdraví. Ocal.

Labužník alfice02
5 příspěvků 30.12.06 11:39
Titanová pánev

Děkuji za odpověď a těším se na uvedení receptů. Za pánev jsme si opravdu připlatili, stála 3 000 Kč. Dnes jsem v ní pekla kuře a bylo opravdu hotové za 25 minut! Vyzkoušela jsem na ni nasypat i cukr a čekala, co se stane a musím říct, že vzniklý karamel bez míchání stekl pěkně z pánvičky a nezanechal žádné připálení. Zítra vyzkouším upect bábovku :-).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz