recepty na pánev wok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pockmat
35 příspěvků 29.05.06 21:16
recepty na pánev wok

Zdravím, potřeboval bych poradit, kde bych na netu sehnal recepty na pánev wok? S pánví začínám (mám pánev od Zepteru) a pokud nějaké máte, tak je můžete sem napsat, nebo mně je poslat semhle: Pockmat@centrum.cz Díky moc předem!

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 29.05.06 21:48
Vyhledání

Je tady fajn vyhledavač, můžeš si zadat kriteria receptů, které potřebuješ. Zadala jsem tam wok a vyšly mi tyhle recepty . Asi si vybereš.

Pockmat
35 příspěvků 30.05.06 15:48
...

Diky. to jsem uz zkousel. Ale mel jsem na mysli, nejakou kucharku specialne pro Wok…

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.06 20:06
recepty na pánev wok

Pockmat, ale marmeláda Ti poradila velmi dobře, vše co se tam zobrazilo jsou recepty na pánev wok, a že jich není málo. Dcera vlastní kuchařku na pánev Wok, ale nejlepší recepty máš uvedeny, zde. Stačí si je stahnout. bedla

PITRYS
86 příspěvků 01.06.06 12:46
Já považuji wok za geniální zařízení

vařím v něm kromě speciálně pro něj určené recepty například guláš nebo polévky - u všech těchto jídel začínám poměrně malým množstvím (cca 2 osoby) ale nějakým mně neznámým kouzlem či přírodním jevem vařeného guláše, kapustnice nebo bramboračky neustále přibývá (což není na škodu), takže díky rozměrům woku nedojde k žádnému disasteru. Je to nádobí k nezaplacení. Vaření, smažení prakticky cokoliv (tedy například palačinky jsem z toho ještě nevyndaval, například). Doporučuji wok s poklicí, ta se náramně hodí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz