Recepty na dovolenou /i do kempu/..a s dětma...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernarda
15 příspěvků 21.06.09 14:54
Recepty na dovolenou /i do kempu/..a s dětma...

Moc prosím všechny zkušené hospodyně o jejich osvědčené prázdninové recepty…Každý rok se snažím vymýšlet nové, rychlé, dobré recepty…letos mě nějak nic nenapadá…skončila jsem u palačinek, nudlí s mákem, těstoviny s vajíčkem, pečené kuře,barbecue…roz­hodně nechci nic chystat doma…chci si dovolenou užít, ale i dobře pojíst.....i v kem­pu nebo apartmánu a s dětma..
Za všechny osvědčené tipy a triky děkuji!

Reklama

Reklama

Reakce:

bocianka
528 příspěvků 21.06.09 19:20
Nevím

jak máš staré děti. Já mám vnoučata 13 a 16 let, ale s tímhle bych neuspěla. Obě děti jsou spíš masové. Takže řízečky na všechny možné i nemožné způsoby ze všech mas, omáčky, pečínky. Pak taky obložené chleby. Mají taky rádi ovoce a zeleninu. Asi jsem Ti moc neporadila. Pokud budeš v kempu, připrav si dost peněz, nevař a choďte se najíst do restaurace. Bude to dražší, ale odpočineš si a dětí si víc užiješ.
Jinak Ti přeju příjemné prázdniny.

Bernarda
15 příspěvků 21.06.09 21:44
...

To je právě problém…děti mám ještě malé na to, aby si s nima člověk restauraci užil…8,4, a 2…to je spíš zážitek na žaludeční vředy moje, i těch okolo…

bocianka
528 příspěvků 22.06.09 12:31
To máš pravdu.

Pak použij „služeb“ babiček a tetiček, pokud tedy budou ochotné. Potom je ještě možnost že porostou borůvky, lesní jahody nebo maliny. To by se dělali knedlíky, pekli koláče, nebo pudinkové poháry. Takhle malé děti to jistě mají rády. (To se mi to radí, že?). Věřím, že to zvládneš .

dag
539 příspěvků 24.08.09 11:45
lehké,levné,jednoduché

salát-rajské, okurka, paprika,cibule a konzerva tuňák v oliv.oleji a chleba s máslem
konzerva hrášek - uvařit s vodou a kostičkou masoxu a rozmixovat ponorným mixérem -smažená houstička
italské noky zamíchané s rychlým špenátem/na cibulku špenát nebo mangold, přidat 1/2 kostičky masoxu a česnek, odpařit a zamíchat s noky/
lečo a chléb s máslem šunka plněná ochuceným tvarohem /křen i česnek/ a zarolovaná

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz