Recepty a čeština - prokristapána holky!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Manana
1515 příspěvků 04.03.06 19:58
Recepty a čeština - prokristapána holky!

to budete každá na svůj příspěvek otevírat extra kapitolu?
Musím se zastat pepíčka a pendy, a prosím:
nedělejte na tom Labužníku bordel.
Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 04.03.06 20:33
Maňánku,

to víš, to je tím, že někdo nechce přijmout pomoc a radu druhých, proč by se zabýval tím, na který správný knoflík se má mačkat, když je jednodušší založit nové téma…až se pepíček uzdraví, tak ho z té zbytečné práce navíc bací bacil nanovo ;o)

danda  04.03.06 21:19
Jak psát recepty -

o tom byl příspěvek Vladky, osobně jsem pochopila, že jí šlo hlavně o technickou stránku věci. Nestačím se divit kam až zašla diskuze.
A k pravopisu a překlepům : Těžko podle napsaného receptu poznám jestli je dotyčný dyslektik nebo má nízké sebevědomí, pokud je dyslektik, je si toho vědom a bude si dávat obzvlášť pozor, aspoň dle mých zkušeností a sebevědomí mu musí dodat v první řadě rodina výchovou, taktéž dle mého názoru. Lidé dlouhodobě žijící v cizině asi mají právo a nárok aby zapomněli a proto, pokud to jsou lidé inteligentní, tak uvítají odkaz, který Vladka vložila. A překlepy ? Každý, kdo si po sobě přečte svůj výplod, tak si je opraví sám, snad. A to, že tu sedíme ve svém volném času ? Asi je jedno jestli mám čas tady nebo na druhém konci světa, no ne ? Hádáte se o ničem .

Manana
1515 příspěvků 04.03.06 22:36
Dando

nerozumím tomu, jak to souvisí s otvírání nové kapitoly při vkládání dalšího příspěvku ke kapitole předcházející.

danda  04.03.06 22:52
...

Hi, hi - já jenom vrátila o kapitolu zpátky, abych nemusela otvírat svoji vlastní a tím pádem nedělala bordel na Labu :-) Jsem šikovná, viď ?! :-)
Ale víc než toto mě štve, že nemůžu najít sešit Jehla a kotlík, fakt :-)

Manana
1515 příspěvků 04.03.06 23:07
ale Dando,

vždyťs to mohla napsat do předešlé kapitoly Recepty a čeština a ne to psát sem. Nebo mi něco ušlo? Nic jsem neslyšel!
No, další Kotlík a jehla už nemám, sorry jako líto.

danda  04.03.06 23:14
Maňánku :-)

mohla, mohla, ale já si chtěla s Tebou trošíčku popovídat :-)

Manana
1515 příspěvků 05.03.06 00:20
no Dando

tos mi zas vlila do žil trochu nového životabudiče!
Když budeš chtít, tak mi napiš na kontakt na mé stránce, a bude to bez tý prezentace tady, já sice trochu exhibicionista jsem, ale slovní ne, na to nemám.
A neváhej.

penda
4752 příspěvků 05.03.06 00:25
Maňánku,

takhle mi zahýbat, že Ti není hanba ;o)))) ..... sotva se chvíli neozvu, už do své „pavučinky“ lákáš jinou babu!!! ;o))))

Manana
1515 příspěvků 05.03.06 00:33
a zase házíme hrách na stěny a perly -

teď sem to jako sklerotik zapomněl - ?
Já blbec jsem si myslel, že to Labužnící pochopí, a je to hned pic kozu do vazu.
Ještě několik sumo, a bude tady takovej galimatyjáš, že to pepíček nikdy nedá už dohromady, protože na Labužníku bude mít každej nejen svojí stránku, ale bude mít svojí stránku i pro každou svojí větu, i když bude tak holá, že ji bude tvořit jen jeden smajlík! Ó já se těšim, jak já se těšim, troubit na trumpety by se vám líbilóóóó óó ó

Manana
1515 příspěvků 05.03.06 00:38
vlaďko vlila

a když vlila tak vlila. tak pojte holky a uděláme to registrovaný partnerství, dyť nás teď už může bejt víc a ne jen kluk a holka, ale bude jen na nás, kdo s kým si to partnerství uzavře. nebo ne?

Manana
1515 příspěvků 05.03.06 00:41
no

to sme z tý češtiny zase hodili vejhybku, už abysme začali bzdít.

Manana
1515 příspěvků 05.03.06 00:42
no sakra,

to je zase milej překlep! samozřejmě sem chtěl napsat BRZDIT! :-)

penda
4752 příspěvků 05.03.06 00:43
maňánku, děkuju

takové uvolnění, co teď díky Tobě cítím je k nezaplacení, brečím smíchy nad Tvými komentáři....­...koukám, že nejlepší doba na Labužníku je až po půlnoci, rýpalové pěkně spí a tady je atmosféra přímo bohovská!!!!!!!!!

danda  05.03.06 08:17
Penďule,

máte kliku, že jsem šla po té páteční, nebo spíš sobotním ránu brzy do hajánek, jinak jsem Vám tu Vaši krásnou pohodu pěkně rozrejpala :-) Mějte se hezky v nedělním dopoledni, těšte se na oběd, odpoledne na procházku a večer ahooooj :-)

possum
464 příspěvků 05.03.06 14:13
Bozinku, Vladko,

konecne to chapu!!!! >koukám, že nejlepší doba na Labužníku je až po půlnoci, rýpalové pěkně spí <
Tak proc to nereknes hned a narovinu!!! Vsem, co jsou ti nepohodlni. Staci na to jedna veta. ‚Jdete do p****e a nelezte mi na Labuznika.‘ Jasne, strucne, a vsichni to pochopime.

Labužník housenka02
609 příspěvků 05.03.06 15:11
possum a spol.

… a tak si někdy říkám: sním či bdím… asi vám všem někdo zapoměl říci, že tento server je o vaření a ne o vzájemném napadání…

penda
4752 příspěvků 05.03.06 16:22
Possum,

koukám, že jsi nejen silně vztahovačná, ale musím Ti sakra ležet hluboko v žaludku, že?

possum
464 příspěvků 06.03.06 14:22
:-))))) Vladko,

jak jsi na to prisla???? Vubec ne. Mam dobry prasky na zaludek.
Taky dobrej konak nekdy zabere na spatnej zaludek.

penda
4752 příspěvků 06.03.06 16:23
Tak se pěkně posaď, popíjej....

… a nevztahuj vše, co napíši na sebe…

danda  06.03.06 16:32
...

Possum, jdu s tebou na Metaxu :-), prášky zahodíme ! Měj se :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz