Recepty a čeština

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suma
114 příspěvků 4.3.06 18:58
Recepty a čeština

Naprostý souhlas s Jarkou7, zaráží mne skutečnost, kam až se může zajít. Děkuji za každý vyzkoušený recept, napsaný třeba i s chybou, ale vadí mi zde spousta receptů jen pro ně, které jsou pouze opsány.

Reakce:
Jarka7
208 příspěvků 4.3.06 19:43
...

Sumo, díky za souhlas s mým názorem Myslím, že obecně české malicherné duši chybí nadhled, velkorysost, . Zato umíme pordat slabšími, naivními a nebo jinak postiženými (dcera je dyslektička! Já se publikační a žurnalistikou živím. Jaká ironie!)
Vím od dcery,jak mnohé nesebevědomé, plaché lidi stačí „uhodit“ špatně voleným slovem, třeba dobře míněným. Bylo by mi líto, kdyby se lidé doslova báli napsat do L. Mají jistě zkušenosi, nápady a recepty, které by nás mohly zajímat. Je to jen a jen můj názor. Na nikoho moje poznámka osobně nesměřuje, píši obecně. Platí to bohužel všude, nejen na Labužníkovi, v naší republice obecně.

penda
4751 příspěvků 5.3.06 00:10
sumo,

a mně se zase nelíbí, že ses neseznámila s článkem od pepíčka, odkaz na něj je u každého nově vloženého receptu a vkládáš recepty, které jsou na labužníku už několikrát, z čehož usuzuji, že také nejsou z Tvé hlavy, čili jsou taky opsané.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz