Recepty a čeština

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suma
114 příspěvků 04.03.06 18:58
Recepty a čeština

Naprostý souhlas s Jarkou7, zaráží mne skutečnost, kam až se může zajít. Děkuji za každý vyzkoušený recept, napsaný třeba i s chybou, ale vadí mi zde spousta receptů jen pro ně, které jsou pouze opsány.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jarka7
208 příspěvků 04.03.06 19:43
...

Sumo, díky za souhlas s mým názorem Myslím, že obecně české malicherné duši chybí nadhled, velkorysost, . Zato umíme pordat slabšími, naivními a nebo jinak postiženými (dcera je dyslektička! Já se publikační a žurnalistikou živím. Jaká ironie!)
Vím od dcery,jak mnohé nesebevědomé, plaché lidi stačí „uhodit“ špatně voleným slovem, třeba dobře míněným. Bylo by mi líto, kdyby se lidé doslova báli napsat do L. Mají jistě zkušenosi, nápady a recepty, které by nás mohly zajímat. Je to jen a jen můj názor. Na nikoho moje poznámka osobně nesměřuje, píši obecně. Platí to bohužel všude, nejen na Labužníkovi, v naší republice obecně.

penda
4752 příspěvků 05.03.06 00:10
sumo,

a mně se zase nelíbí, že ses neseznámila s článkem od pepíčka, odkaz na něj je u každého nově vloženého receptu a vkládáš recepty, které jsou na labužníku už několikrát, z čehož usuzuji, že také nejsou z Tvé hlavy, čili jsou taky opsané.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz